Widzisz na obrazku nóż? Odpowiedź zdradza prawdę o tobie

Widzisz na obrazku nóż? Odpowiedź zdradza prawdę o tobie

Co widzisz na obrazku?
Co widzisz na obrazku?
Źródło zdjęć: © TikTok | @charlesmeriot
oprac. PŻm
13.11.2023 14:24, aktualizacja: 13.11.2023 16:31

TikTok to prawdziwa "kopalnia" iluzji optycznych. W przypadku poniższego obrazka wystarczy rzucić na niego jedno, szybkie spojrzenie, a pierwsza myśl, która nam się nasunie, ma rzekomo zdradzić wiele o nas samych.

Czy możliwe jest odczytanie prawdy o sobie poprzez interpretację iluzji optycznej? Wielu użytkowników internetu, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali rozwiązać tę łamigłówkę, jest przekonanych, że tak. Obrazek zadebiutował na TikToku i błyskawicznie zyskał popularność w sieci. Co dokładnie ma ujawnić nasza pierwsza reakcja na obrazek?

Widzisz na obrazku niedźwiedzia? To dobry znak

Entuzjaści iluzji optycznych zgodnie twierdzą, że obrazki te pomagają lepiej zrozumieć, które cechy naszej osobowości są najbardziej dominujące. Czy tak rzeczywiście jest? Trudno powiedzieć. Pewne jest natomiast, że tego typu ilustracje cieszą się ogromną popularnością wśród internautów.

Na TikToku niedawno pojawił się filmik, który szturmem pobił serca wielu wielbicieli iluzji optycznych. Możemy dostrzec jedną z dwóch rzeczy przedstawionych na obrazku: albo niedźwiedzia, albo nóż. Twórca nagrania wyjaśnił, co symbolizują poszczególne elementy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jego zdaniem, jeśli naszą uwagę w pierwszej kolejności przyciąga sylwetka niedźwiedzia, to może świadczyć o tym, że jesteśmy niezwykle empatyczni, troskliwi i lojalni wobec naszych bliskich przyjaciół i rodziny.

Dostrzegasz nóż? Lepiej miej się na baczności

A co w sytuacji, gdy naszym oczom na początku ukaże się nóż? Tiktoker przekonuje, że rysunek ten jest związany z zupełnie innymi cechami charakteru. Osoba, która najpierw skupiła się na tym fragmencie obrazka, charakteryzuje się obsesyjnością i brakiem cierpliwości.

- Masz tendencję do tego, aby wszystko było wykonane "na już" i zgodnie z twoją wizją. Aby to osiągnąć, możesz przejawiać nieco agresji - zauważył Charles Meriot, twórca popularnego tiktoka.

W komentarzach pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy, jednak nie wszyscy zgodzili się z teorią tiktokera. Niektórzy potwierdzili, że ten szybki test rzeczywiście ujawnił kluczowe cechy ich osobowości. Wielu użytkowników zaczęło jednak zastanawiać się nad inną interpretacją obrazka. Co jeśli zobaczy się obydwa elementy jednocześnie? Mężczyzna jednak pozostawił ich bez odpowiedzi.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta