GwiazdyWielki powrót Spice Girls! "Mamy do siebie więcej szacunku niż wcześniej"

Wielki powrót Spice Girls! "Mamy do siebie więcej szacunku niż wcześniej"

Spice Girls w pełnym składzie (Getty Images)
Spice Girls w pełnym składzie (Getty Images)
United Archives / ZIK Images

13.03.2022 14:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najsłynniejsza kobieca grupa muzyczna powraca - tak przynajmniej twierdzą gwiazdy zespołu Spice Girls. Już w 2023 r. będziemy mogli podziwiać je na światowym tournée. Na scenie nie zabraknie nawet Victorii Beckham.

Spice Girls zna chyba każdy. Brytyjska grupa wokalna podpiła serca słuchaczy już w 1994 r. I choć wokalistki girlsbandu nie występują regularnie już od ponad 10 lat, to coraz częściej mówi się o ich muzycznym powrocie w pełnym składzie.

Spice Girls w pełnym składzie

Melanie Brown ("Scary Spice"), Melanie Chisholm ("Sporty Spice"), Emma Bunton ("Baby Spice"), Geri Halliwell ("Ginger Spice") i Victoria Adams, obecnie Beckham ("Posh Spice") miały pojawić się na wspólnej scenie już w zeszłym roku, jednak ostatecznie pandemia pokrzyżowała ich plany.

Jak się okazuje, kobiety nie zrezygnowały z ambitnego projektu. Wprost przeciwnie, planują jeszcze jeszcze większe i bardziej spektakularne przedsięwzięcie - wielką światową trasę koncertową, której punktem kulminacyjnym będzie wytęp na Glastonbury Music Festival w 2023 r.

Victoria Beckham unikała koleżanek z zespołu?

Ku zaskoczeniu fanów grupy, w występach muzycznych weźmie udział także Victoria Beckham. Projektantka przez wiele lat stroniła od bycia utożsamianą ze Spice Girls. Nie pojawiła się nawet na ostatniej trasy koncertowej zespołu, zorganizowanej z okazji jego jubileuszu.

- Mamy do siebie więcej szacunku niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystkie jesteśmy mamami i wszystkie tak dobrze się znamy. Chociaż Victoria nie była z nami na scenie podczas ostatniej trasy, była z nami duchem i w 100 proc. za kulisami. Chcieliśmy, żeby była zadowolona ze wszystkiego, więc była zaangażowana we wszystkie kreatywne aspekty programu - Mel C mówiła podczas jednego z wywiadów.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także