Wielki sukces Marianny Schreiber. Pokazała, co ozdobiło jej mundur

Wielki sukces Marianny Schreiber. Pokazała, co ozdobiło jej mundur

Marianna Schreiber odbywa szkolenie wojskowe
Marianna Schreiber odbywa szkolenie wojskowe
Źródło zdjęć: © Instagram | marysiaschreiber
13.03.2023 16:23

Marianna Schreiber jest w trakcie 28-dniowego szkolenia wojskowego w jednej z warszawskich jednostek. Założycielka partii "Mam dość" pochwaliła się właśnie ogromnym sukcesem, który wywołał u niej poczucie dumy. Można powiedzieć, że staje się prawdziwą żołnierką. Zdecyduje się zostać w wojsku?

Aktywistka, modelka, założycielka partii "Mam dość", a już niedługo - żołnierka. Marianna Schreiber, która zdobyła rozgłos za sprawą udziału w programie "Top Model", kontynuuje swoją karierę medialną. Jak jednak wiadomo, postanowiła zmienić jej kierunek, bo obecnie jest w trakcie 28-dniowego szkolenia wojskowego w jednej z jednostek w Warszawie.

Marianna Schreiber staje się żołnierką

Choć nie każdemu się to spodobało, Marianna Schreiber postanowiła relacjonować swój pobyt w jednostce wojskowej w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie pojawiły się już m.in. zdjęcia z okopów czy z koszar, pod którymi podkreślała, jak bardzo jest dumna ze swojej służby. Wydaje się, że szkolenie zupełnie odmienia jej życie, a ona sama zastanawia się, czy nie pozostanie w wojsku na stałe.

Co więcej, dziś może pochwalić się pierwszym, wielkim sukcesem. Na instagramowym profilu opublikowała zdjęcie swojego munduru, który został ozdobiony jej nazwiskiem.

"Niby zwykła naszywka, a jaka duma nosić swoje nazwisko na mundurze Wojska Polskiego" - napisała Marianna Schreiber.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Odwiedzili ją wyjątkowi goście

W tym samym poście na Instagramie Marianna Schreiber ujawniła także, że czeka na specjalnych gości, a konkretnie - męża i córkę. Jak mogliśmy zauważyć w poprzednich postach, córka Marianny odwiedzała ją już w jednostce wojskowej. Mąż natomiast - jeszcze nie. Łukasz Schreiber, który jest politykiem PiS-u, nie komentuje szkolenia żony. Obserwatorzy Marianny Schreiber zauważają jednak, że jej mąż musi być z niej dumny.

"Mąż musi być z ciebie dumny, że jesteś taka odważna, idąc na takie szkolenie", Mąż powinien być bardzo dumny", "Jest pani wzorem dla niejednego mężczyzny" - komentują.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl