WP

Wiemy, ile zarabia Małgorzata Rozenek. W grę wchodzą zawrotne kwoty

Anonimowy informator, który pracuje przy produkcji jednego z programów Małgorzaty wyjawił Super Expressowi sumę pieniędzy, za które prezenterka jest skłonna nawiązać jakąkolwiek współpracę. Jej stawka to 30 tysięcy złotych. Za wszystko, nawet pojawienie się na imprezie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wartość wizerunku Małgorzaty sięga astronomicznych kwot
Wartość wizerunku Małgorzaty sięga astronomicznych kwot (ONS.pl)
WP

Od żony aktora po bycie jedną z najpopularniejszych osobistości w kraju. Małgorzata Rozenek-Majdan doskonale pokierowała swoją karierą, zdobywając sympatię widzów w całej Polsce. Regularnie pojawia się na czerwonym dywanie i co rusz daje o sobie znać w mediach społecznościowych. Celebrytka świetnie zdaje sobie sprawę ze swojej popularności, ponieważ ceni swój wizerunek. I to bardzo wysoko.

"Małgosia nie rusza się z domu, jeśli nie dostanie za to 30 tys. złotych. To jej nowa stawka za prawie wszystko: udział jako gościa w programie telewizyjnym, pojawienia się na promocji jakiegoś produktu czy prowadzenie imprezy" zdradza Super Expressowi anonimowy informator.

30 tys. złotych to kwota przyprawiająca wielu Polaków o zawrót głowy. Dla prezenterki stanowi ona jednak równowartość jednego występu publicznego. Stawka wzrasta do 50 tys., jeżeli u boki Małgorzaty pojawi się jej mąż Radosław. Para zdobyła niesamowitą popularność wśród widzów po wspólnym występie w programie Azja Express

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Dominika Gwit czule o mężu: jest tak dużo miłości, że aż chce się latać

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP