Trwa ładowanie...
Megafon.pl
kate winslet
20-03-2014 21:48

Winslet była przekonana, że nie zrobi kariery

Kate Winslet nie wierzyła w to, że uda się jej zrobić karierę w show-biznesie. Nie widziała jednak dla siebie innej drogi.

Share
Winslet była przekonana, że nie zrobi karieryŹródło: AFP
d4hw9xw

Kate Winslet nie wierzyła w to, że uda się jej zrobić karierę w show-biznesie. Nie widziała jednak dla siebie innej drogi.
- Gdy miałam 16 lat, zastanawiałam się: "Czego jeszcze mogę się nauczyć, żeby później być w stanie utrzymać się z tego? Aktorstwo mi przecież tego nie zapewni" - wspomina gwiazda w rozmowie z magazynem "Total Film". - Nie miałam jednak żadnego innego pomysłu.

- Dobrze radziłam sobie w szkole, ale w żadnej dziedzinie specjalnie się nie wyróżniałam. Mogłam grać i kochałam to. Wyobrażałam sobie przyszłe życie na granicy ubóstwa, życie aktorki, która włóczy się po Londynie i liczy na to, że ktoś zaprosi ją na przesłuchanie. Musicie pamiętać, że dorastałam w rodzinie, w której udział w castingu był powodem do zorganizowania przyjęcia.

Niemal cała rodzina Winslet gra - aktorami są zarówno jej rodzice (Roger Winslet i Sally Bridges-Winslet), jak i dwie siostry (Anna Winslet i Beth Winslet).

d4hw9xw

- Myślę, że moim rodzicom trudno jest wyrazić to jak dumni są ze mnie bez pewnego poczucia winy wobec innych dzieci - dodaje Kate Winslet. - Obie moje siostry grają, ale głównie w teatrze i telewizji. Nasi rodzice chcieliby jednak jak najwięcej dla nas wszystkich. Niemniej, radzą sobie. W chwaleniu Anny i Beth są naprawdę dobrzy, dzięki Bogu.

Już od 4 kwietnia Winslet będziemy mogli oglądać w jednej z ról w filmie "Niezgodna". W ubiegłym roku zagrała w melodramacie "Labor Day", który jednak nie trafił na nasze ekrany.

(Megafon.pl/ma)

d4hw9xw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hw9xw
d4hw9xw