Blisko ludziWłoski książę oskarżył partnerkę. Domaga się też zwrotu drogocennych prezentów

Włoski książę oskarżył partnerkę. Domaga się też zwrotu drogocennych prezentów

Włoski książę pozwał swoją dziewczyną.
Włoski książę pozwał swoją dziewczyną.
Źródło zdjęć: © Facebook.com
18.01.2022 16:52

Na romantycznym związku włoskiego księcia i Białorusinki pojawiła się rysa. Giacomo Bonanno di Linguaglossa złożył pozew przeciwko Toni Jaszenko, domagając się zwrotu drogich prezentów. Jak się okazało 51-latek obdarował swoją o 16 lat młodszą partnerkę rzeczami wartymi prawie milion euro, w tym mercedesem i ultra drogimi klejnotami.

Mężczyzna miał podarować swojej dziewczynie między innymi luksusowe auta, biżuterię i inne ekskluzywne rzeczy, w tym pierścionek o wartości 100 tysięcy euro. Poza tym zabrał swoją oblubienicę w podróż dookoła świata. Para zwiedziła między innymi Malediwy, Dubaj czy USA. Teraz arystokrata zażądał zwrotu kosztowności. Uznał bowiem, że 35-latka jest z nim jedynie dla pieniędzy.

Książę złożył pozew

Włoski książę złożył pozew, w którym stwierdził, że został wykorzystany pod względem materialnym i domaga się oddania aut i biżuterii. Argumentował, że Tania wykorzystała jego "kruchość" psychiczną. Mężczyzna był bowiem świeżo po rozwodzie z żoną, kiedy związał się z modelką.

Na odpowiedź kochanki nie trzeba było długo czekać. Białorusinka wystosowała pismo, w którym zarzuciła Włochowi stalking. Napisała, że była śledzona, a ataki zazdrości księcia były nie do zniesienia. Wyszło na to, że para trafiła do akt prokuratury, jako podejrzani o wzajemne nękanie.

Historia związku

Książę Giacomo Bonanno di Linguaglossa i pochodząca z Białorusi Tania Jaszenko poznali się w 2019 roku. Jak podaje dziennik "Corriere della Sera", modelka była wówczas w innym związku, a książę właśnie rozwiódł się z żoną Christine. 35-latka określa się w sieci jako miłośniczka podróży. Jej związek ze starszym i bogatym mężczyzną jest z kolei komentowany przez włoską prasę jako relacja "sugar baby" i "sugar daddy", czyli młodej kobiety i bogatego, starszego pana, który jest w stanie wydać krocie, by zatrzymać kochankę.

Jednak w sieci odnośnie relacji tych dwojga pojawiają się sprzeczne informacje. Na Facebooku można bowiem zobaczyć, że spędzili razem Nowy Rok i święta. Jak widać, sytuacja jest dynamiczna. Wśród obelg i wzajemnych oskarżeń pojawia się światło i nadzieja na kontynuację związku.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (73)
Zobacz także