ycipk-2mlrrx

Wodzianka skrytykowała byłą Jarosława Bieniuka. "Nie pozostawiłabym suchej nitki"

Martyna Gliwińska, była partnerka Jarosława Bieniuka, opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, na którym naśmiewa się z nastolatków siedzących przed sklepem. Jej "popis" skomentowała Dominika "Wodzianka" Zasiewska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika "Wodzianka" krytykuje nagranie zamieszczone przez Martynę Gliwińską, byłą partnerkę Jarosława Bieniuka
Dominika "Wodzianka" krytykuje nagranie zamieszczone przez Martynę Gliwińską, byłą partnerkę Jarosława Bieniuka (ONS.pl)
ycipk-2mlrrx

Martyna Gliwińska naśmiewa się z nastolatków

Martyna Gliwińska, znana w mediach dzięki związkowi z Jarosławem Bieniukiem, pokazała na InstaStory grupkę nastolatków siedzących przed sklepem i jedzących kanapki. Choć obserwowała ich z samochodu, nie omieszkała dosadnie skomentować ich zachowania.

– Dzieci, Boże, jak nie macie co robić, to idźcie sobie, pograjcie w piłkę, w siatkę, obejrzyjcie sobie jakiś fajne seriale, powymieniajcie się muzyką, ale nie róbcie wiochy – dodała. Pokazała również, jak nastolatkowie popalają papierosy, a następnie opowiedziała o swoim aktywnym dzieciństwie.

ycipk-2mlrrx

"Wodzianka" krytykuje byłą Bieniuka

Jej prześmiewczy ton i niezbyt elegancki komentarz – w tym pokazywanie twarzy całkowicie prywatnych osób, w dodatku dzieci – nie spodobały się nie tylko internautom, ale również innej celebrytce. Dominika "Wodzianka", która zdobyła popularność jako hostessa podająca wodę w programie Kuby Wojewódzkiego, skrytykowała nagranie koleżanki.

Zobacz także: Triki urodowe z PRL-u. Testujemy

"Wodzianka" napisała na Instagramie, że gdyby ktoś nagrał jej dziecko w podobnej sytuacji, nie zostawiłaby na takiej osobie "suchej nitki".

ycipk-2mlrrx

– Wszystkie dzieciaki ukradkiem popalają, bo tak się zachowują nastolatki – próbują dorosłego świata. Niejaka światowej sławy primadonna baletowa, by lepiej du...ko dźwignęła z auta i dzieciakom kupiła wędliny, sera i jakiegoś ogórka do kanapek, dobry sok i po owocu na deser – napisała. Na tym jednak nie koniec.

Zasiewska zasugerowała również Gliwińskiej, by napisała autobiografię i zaznaczyła w opisie do swojego profilu, że jest pisarką. Wtedy mogłaby dzielić się swoim życiem prywatnym i wspomnieniami z dzieciństwa, które – zdaniem "Wodzianki" – nikogo nie interesują.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2mlrrx