Trwa ładowanie...

Woody Harrelson pomógł nieznajomym przy przeprowadzce. To zdjęcie podbija sieć

Woody Harrelson często grywa złoczyńców. Prywatnie jest jednak bardzo pogodny i uczynny. Para nowojorczyków opublikowała na swoim Twitterze zdjęcie, na którym uwiecznili aktora, jak pomaga im wynosić rzeczy z mieszkania.

Share
Pomógł nieznajomym przy przeprowadzce
Pomógł nieznajomym przy przeprowadzceŹródło: Getty Images
d37zlsb

Gwiazdy często wydają nam się nieprzystępne i aroganckie. Tymczasem, także wśród nich zdarzają się osoby zwyczajnie życzliwe. Niezwykła sytuacja spotkała ostatnio reporterkę "Wall Street Journal" Alex Janin i jej chłopaka Granta Jeffersona. Nie mogli uwierzyć, że pomoc przy przeprowadzce zaoferował im sam Woody Harrelson.

Syn mordercy

Nie ma chyba osoby na świecie, która nie znałaby jego twarzy. Filmografia aktora jest imponująca. Sławę przyniosła mu między innymi rola w kontrowersyjnych "Urodzonych mordercach" i "Igrzyskach śmierci". Aktor był wielokrotnie nominowany do Oscara.

d37zlsb

Gwiazdor należy do najbardziej pogodnych i sympatycznych aktorów, choć jego dzieciństwo nie należało do udanych. Jego ojciec był wielokrotnym zabójcą i zmarł w więzieniu. Sławny syn robił wszystko, by wyciągnąć ojca z zza krat. Wydał na prawników ok. 2 miliony dolarów. Na próżno.

Niezwykła pomoc

Para nowojorczyków w ten sposób opisuje swoje zetknięcie z aktorem: - Przenosiłam swój rower do ciężarówki, a on podszedł i zapytał, gdzie jest najbliższa stacja wypożyczalni miejskich rowerów. Zamieniliśmy kilka zdań, a on zaoferował pomoc przy przeprowadzce. Odmówiliśmy, ale on nalegał. Był bardzo miły.

Aktor nie tylko zaoferował nieznajomym pomoc przy noszeniu tobołków, ale też zasugerował, że para powinna lepiej zadbać o swoje rośliny doniczkowe. Alex przyznała, że za rzadko podlewała swoją roślinę i zostawiła ją na chodniku licząc, że zmartwiony Woody odnajdzie ją i zabierze do domu.

d37zlsb

Internauci są zachwyceni zachowaniem aktora. Każdy z komentujących chciałby znaleźć się w podobnej sytuacji. Fanki "urodzonego mordercy" żałują, że jest on szczęśliwie żonaty.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Michał Kuczmierowski o akcji szczepień w majówkę

d37zlsb

Podziel się opinią

Share
d37zlsb
d37zlsb