Trwa ładowanie...

Worek na plecy i jazda. Te plecaki to ostatnimi czasy hit

Dawniej worek kojarzył się z noszeniem kapci do przedszkola lub szkoły. Dziś to jeden z najmodniejszych gadżetów.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Projektanci prześcigają się w coraz bardziej wymyślnych nadrukach
Projektanci prześcigają się w coraz bardziej wymyślnych nadrukachŹródło: Allegro, Fot: screen
d4671co

Wraz z wiekiem worek na kapcie stawał się obciachem. Moda jest jednak nieprzewidywalna i jak się okazuje, przedmiot drwin wielu uczniów, dziś to największy krzyk mody. Wystarczyło dołączyć sznurki, zarzucić go na plecy, żeby rozkochać w nim zarówno kobiety, jak i mężczyzn.

Plecako-worki produkują zarówno największe światowe marki, jak i małe designerskie firmy. Te drugie stawiają na niebanalne wzornictwo. Im bardziej odjechane, tym lepiej. Jednym z ulubionych motywów są - nie ma mowy o zaskoczeniu - koty.

Do wyboru są zarówno worki z realistycznym nadrukiem 3D, jak i grafiki 2D. Liczy się pomysłowość twórców. Przy zakupie warto zwrócić uwagę, czy worek wykonany jest z jednego płata materiału. Dodatkowe szwy osłabiają jego wytrzymałość i mogą spowodować szybkie przerwanie przy zbyt dużym obciążeniu. Wygodnym rozwiązaniem są także szlufki, które pozwalają bez problemu regulować długość sznurka, służącego jako ramiączka.

Materiał, z którego wykonany jest worek to już kwestia gustu. W sprzedaży są zarówno klasyczne bawełniana, jak i stworzone z "szeleszczących" materiałów. Te drugie mają zazwyczaj jedną zaletę. Nie przepuszczają zbyt łatwo wody.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4671co

Podziel się opinią

Share
d4671co
d4671co