Trwa ładowanie...
ycipk-3w3igx

Worek na plecy i jazda. Te plecaki to ostatnimi czasy hit

Dawniej worek kojarzył się z noszeniem kapci do przedszkola lub szkoły. Dziś to jeden z najmodniejszych gadżetów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Projektanci prześcigają się w coraz bardziej wymyślnych nadrukach
Projektanci prześcigają się w coraz bardziej wymyślnych nadrukach (Allegro, Fot: screen)
ycipk-3w3igx

Wraz z wiekiem worek na kapcie stawał się obciachem. Moda jest jednak nieprzewidywalna i jak się okazuje, przedmiot drwin wielu uczniów, dziś to największy krzyk mody. Wystarczyło dołączyć sznurki, zarzucić go na plecy, żeby rozkochać w nim zarówno kobiety, jak i mężczyzn.

Plecako-worki produkują zarówno największe światowe marki, jak i małe designerskie firmy. Te drugie stawiają na niebanalne wzornictwo. Im bardziej odjechane, tym lepiej. Jednym z ulubionych motywów są - nie ma mowy o zaskoczeniu - koty.

ycipk-3w3igx

Do wyboru są zarówno worki z realistycznym nadrukiem 3D, jak i grafiki 2D. Liczy się pomysłowość twórców. Przy zakupie warto zwrócić uwagę, czy worek wykonany jest z jednego płata materiału. Dodatkowe szwy osłabiają jego wytrzymałość i mogą spowodować szybkie przerwanie przy zbyt dużym obciążeniu. Wygodnym rozwiązaniem są także szlufki, które pozwalają bez problemu regulować długość sznurka, służącego jako ramiączka.

ycipk-3w3igx

Materiał, z którego wykonany jest worek to już kwestia gustu. W sprzedaży są zarówno klasyczne bawełniana, jak i stworzone z "szeleszczących" materiałów. Te drugie mają zazwyczaj jedną zaletę. Nie przepuszczają zbyt łatwo wody.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3w3igx

ycipk-3w3igx
ycipk-3w3igx