Blisko ludziWpadła na obiad do córki i wrzuciła zdjęcie ze spotkania do sieci. Jej buty zachwyciły fanów

Wpadła na obiad do córki i wrzuciła zdjęcie ze spotkania do sieci. Jej buty zachwyciły fanów

Magda Gessler
Magda Gessler
Źródło zdjęć: © East News

22.02.2021 09:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda Gessler i Lara Gessler mają ostatnio jeszcze więcej wspólnego. Oprócz zamiłowania do gotowania, obydwie są mamami. Słynna restauratorka narzekała jednak, że ma ograniczony kontakt z wnuczką. Obie panie postanowiły coś z tym zrobić.

O swojej więzi z matką, pasji do gotowania i macierzyństwie, Lara Gessler opowiedziała w porannym programie TVN. W rozmowie w studio wyznała również, że pisze książkę. Dodatkowo opowiedziała o relacji swojej córeczki Neny z popularną babcią, Magdą Gessler. Prowadzący od razu dodali, że ta żaliła się, że ma ograniczony kontakt z dziewczynką. Lara Gessler natychmiast się wytłumaczyła.

Magda Gessler na obiedzie u córki

Lara Gessler wyznała, że obydwie z mamą są bardzo zapracowane. Mają dużo obowiązków zawodowych, ale i rodzinnych. Stąd czasami ciężko im się zdzwonić i zgrać terminowo. I od razu dodała, aby nie prowokować wyciągania niewłaściwych wniosków, że właśnie dziś umówiła się z mamą na niedzielny obiad. - To jest kwestia dwóch kobiet dość zapracowanych, którym jest się ciężko spotkać, ale mama dzisiaj do nas przychodzi na obiad. Nie jestem mistrzynią w odbieraniu telefonów, więc jak już któryś raz nie odbieram od niej telefonu, to ona jak mała dziewczynka tupie nogą – wytłumaczyła Lara Gessler. Zdjęciami ze spotkania obie panie pochwaliły się w sieci.

Fani zauważyli, że panie wyglądają rewelacyjnie, niemalże jak siostry. Jedna z internautek zwróciła też uwagę na efektowne buty Magdy Gessler. Dodała, że sznurówki są niezawiązane. Lara Gessler odpowiedziała obserwatorce, że jej mama nie zauważyła nawet, jak ta jej te buty zawiązała. Chyba jest bardzo zaabsorbowana odwiedzinami. W końcu wyczekiwała spotkania z wnuczką.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także