Dostała pracę w TVP. Nie każdy wie, czyją jest żoną

Klaudia Carlos jest doskonale znaną dziennikarką
Klaudia Carlos jest doskonale znaną dziennikarką
Źródło zdjęć: © AKPA

23.01.2024 10:26, aktual.: 23.01.2024 11:45

Klaudia Carlos jest dobrze znaną dziennikarką, która w pewnym momencie wycofała się z życia publicznego i postawiła na rozwój naukowy. Teraz powróciła jednak do telewizji jako nowa prowadząca "Pytania na śniadanie". Niewielu wie, z kim jest związana.

Choć Klaudia Carlos nie myślała o karierze telewizyjnej, udało się to dzięki programowi "Pokochać taniec", w którym wystąpiła w związku z ukończeniem Państwowej Szkoły Baletowej w Poznaniu i występowaniem w zespole Mazowsze. Już cztery lata później przeszła do TVN, w którym przez 14 lat prowadziła program sportowy. W 2011 roku dołączyła do TVP, gdzie poprowadziła "Kawę czy herbatę". Potem usunęła się w cień.

Klaudia Carlos nową prowadzącą "Pytania na śniadanie"

Klaudia Carlos zniknęła z ekranów i poświęciła się karierze naukowej. W ostatnich latach była wykładowczynią akademicką, profesorką Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie i dziekanką Wydziału Tańca. Po dłuższej przerwie od telewizji, powróciła jednak jako nowa prowadząca "Pytania na śniadanie". Razem z telewizyjnym partnerem, Robertem El Gendy, poprowadziła niedzielne wydanie programu 21 stycznia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- To pierwszy taki program, w którym wspólnie możemy powitać państwa w niedzielę o poranku. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i mamy wielką nadzieję, że zyskamy państwa sympatię - powiedziała na początku programu.
Klaudia Carlos i Robert El Gendy w "Pytaniu na śniadanie"
Klaudia Carlos i Robert El Gendy w "Pytaniu na śniadanie"© AKPA | AKPA

Dumna żona i mama

Prywatnie Klaudia Carlos jest związana z śpiewakiem operowym Dariuszem Machejem, którego poślubiła w 1993 roku. Para ma dwoje dzieci: syna Antoniego i córkę Marię.

Klaudia Carlos z mężem
Klaudia Carlos z mężem© AKPA | AKPA

Choć prezenterka chroni swojego życia prywatnego, w listopadzie 2020 roku pochwaliła się publicznie sukcesem syna. Antoni wziął wówczas udział w programie Telewizji Polskiej "Jeden z dziesięciu" i został zwycięzcą odcinka. Jego mama nie kryła dumy.

"Mój syn Antoni zwycięzcą odcinka teleturnieju 'Jeden z dziesięciu'! Dumna mama!" - napisała.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (32)
Zobacz także