Trwa ładowanie...
d34qokq

Wrocławskie spotkania z modą już za nami

Czwarta edycja wrocławskich spotkań z modą za nami. W klubie biznesowym na Stadionie Miejskim działo się naprawdę dużo. Pokazy mody, strefa zakupów dla dzieci i dorosłych, konsultacje stylistów, wizażystów i kosmetologów, konkursy z nagrodami oraz strefa modnych smaków i spotkania z motoryzacją. Imprezę, z właściwą sobie energią i swadą, po raz kolejny poprowadził Conrado Moreno

Share
d34qokq

Czwarta edycja wrocławskich spotkań z modą za nami. W klubie biznesowym na Stadionie Miejskim działo się naprawdę dużo. Pokazy mody, strefa zakupów dla dzieci i dorosłych, konsultacje stylistów, wizażystów i kosmetologów, konkursy z nagrodami oraz strefa modnych smaków i spotkania z motoryzacją. Imprezę, z właściwą sobie energią i swadą, po raz kolejny poprowadził Conrado Moreno.

Sobotnie pokazy mody wzbudziły szczególne zainteresowanie osób, które przybyły na stadion, by zapoznać się z najnowszymi propozycjami projektantów. Tego dnia zobaczyć można było między innymi Herzlich Willkommen, Michała Starosta UFUFU, Michała Wójciki, Katarzynę Kmiecik, Jarosława Ewerta oraz młodego projektanta o pseudonimie Gavel, który przebojem wchodzi w świat mody.

Niedziela natomiast należała do uczestników konkursu Stylowy Wrocław i Fashion.wp.pl. Chętnych do pokazania stylizacji nie brakowało. Jury konkursu miało nie lada wyzwanie, by wybrać półfinałową dziesiątkę, a później finałową trójkę.

Tematem stylizacji uczestników konkursu był ciepły, letni wieczór. Ostatecznie wygrała klasyka z małą domieszką ekstrawagancji, co zobaczyć można na zdjęciu poniżej.

(fot. WP.PL)
Źródło: (fot. WP.PL)

Nagrodę od użytkowników WP.PL zdobył Bartek Biazik, który zebrał 40 proc. głosów w ankiecie, przeprowadzonej przez serwis kobieta.wp.pl. Bartkowi serdecznie gratulujemy! Cieszymy się, że okazał się nie tylko modnie ubranym, ale też pełnym pozytywnej energii człowiekiem.

(fot. WP.PL)
Źródło: (fot. WP.PL)
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d34qokq

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34qokq
d34qokq