Trwa ładowanie...
d3d70uj
d3d70uj

Wrocławskie spotkania z modą już za nami

Czwarta edycja wrocławskich spotkań z modą za nami. W klubie biznesowym na Stadionie Miejskim działo się naprawdę dużo. Pokazy mody, strefa zakupów dla dzieci i dorosłych, konsultacje stylistów, wizażystów i kosmetologów, konkursy z nagrodami oraz strefa modnych smaków i spotkania z motoryzacją. Imprezę, z właściwą sobie energią i swadą, po raz kolejny poprowadził Conrado Moreno
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3d70uj

Czwarta edycja wrocławskich spotkań z modą za nami. W klubie biznesowym na Stadionie Miejskim działo się naprawdę dużo. Pokazy mody, strefa zakupów dla dzieci i dorosłych, konsultacje stylistów, wizażystów i kosmetologów, konkursy z nagrodami oraz strefa modnych smaków i spotkania z motoryzacją. Imprezę, z właściwą sobie energią i swadą, po raz kolejny poprowadził Conrado Moreno.

Sobotnie pokazy mody wzbudziły szczególne zainteresowanie osób, które przybyły na stadion, by zapoznać się z najnowszymi propozycjami projektantów. Tego dnia zobaczyć można było między innymi Herzlich Willkommen, Michała Starosta UFUFU, Michała Wójciki, Katarzynę Kmiecik, Jarosława Ewerta oraz młodego projektanta o pseudonimie Gavel, który przebojem wchodzi w świat mody.

Niedziela natomiast należała do uczestników konkursu Stylowy Wrocław i Fashion.wp.pl. Chętnych do pokazania stylizacji nie brakowało. Jury konkursu miało nie lada wyzwanie, by wybrać półfinałową dziesiątkę, a później finałową trójkę.

d3d70uj

Tematem stylizacji uczestników konkursu był ciepły, letni wieczór. Ostatecznie wygrała klasyka z małą domieszką ekstrawagancji, co zobaczyć można na zdjęciu poniżej.

(fot. WP.PL)

Nagrodę od użytkowników WP.PL zdobył Bartek Biazik, który zebrał 40 proc. głosów w ankiecie, przeprowadzonej przez serwis kobieta.wp.pl. Bartkowi serdecznie gratulujemy! Cieszymy się, że okazał się nie tylko modnie ubranym, ale też pełnym pozytywnej energii człowiekiem.

(fot. WP.PL)
d3d70uj

Podziel się opinią

Share
d3d70uj
d3d70uj