Trwa ładowanie...
d2h3jge

Wściekły Samuel L. Jackson: ''Laurence Fishburne to nie ja!"

Samuel L. Jackson stracił cierpliwość podczas telewizyjnego wywiadu na żywo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wściekły Samuel L. Jackson: ''Laurence Fishburne to nie ja!"
(AFP)
d2h3jge

Samuel L. Jackson stracił cierpliwość podczas telewizyjnego wywiadu na żywo. Sam Rubin ze stacji KTLA miał przeprowadzić z aktorem rozmowę na temat filmu "RoboCop", w którym Jackson niedawno wystąpił. Niestety, już na początku rozmowy Rubin pomylił Jacksona z innym czarnoskórym aktorem, Laurence'em Fishburne'em, zadając mu pytanie o reklamę, którą wyświetlono podczas mistrzostw Super Bowl.

- Jaka reklama na Super Bowl? - odpowiedział Jackson pytaniem na pytanie. - Jesteś tak samo pomylony, jak ludzie na Twitterze. Nie jestem Laurence'em Fishburne'em! Nie wyglądamy tak samo! Owszem, jesteśmy czarni i sławni, ale niepodobni do siebie. Pracujesz jako reporter od rozrywki i nie widzisz różnicy między mną a Fishburne'em?

Dziennikarz kilka razy gorąco przeprosił, po czym zaproponował, aby przejść do rozmowy o "RoboCopie".

d2h3jge

- O nie, za nic w świecie - oznajmił Jackson. - Serio? Serio? Ja jestem czarnym gościem od karty kredytowej i hasła "A co ty masz w portfelu?". Fishburne jest czarnym gościem od reklamy samochodu. Morgan Freeman jest tym drugim czarnym kolesiem od karty kredytowej, ale w reklamie słychać tylko jego głos, więc jego raczej nie pomylisz z Fishburne'em.

Film "RoboCop", w którym ostatnio wystąpił Jackson, trafił do polskich kin 7 lutego.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Jak Samuel L. Jackson walczy z jąkaniem?*

* Morgan Freeman sobą po pracy*

* Morgan Freeman "skarbem Ameryki"*

d2h3jge

Podziel się opinią

Share

d2h3jge

d2h3jge