Trwa ładowanie...

Wszystkie związki Antka Królikowskiego kończą się rozstaniem. Jego rodzeństwo jest bardziej stałe w uczuciach

Zgodnie z medialnymi doniesieniami Joanna Opozda i Antek Królikowski rozwodzą się. To ostatni z licznych związków aktora, który nie przetrwał próby czasu. Wcześniej był związany m.in. z Laurą Breszką, Katarzyną Sawczuk czy Julią Wieniawą. Natomiast rodzeństwo Królikowskiego zdaje się mieć znacznie więcej szczęścia w miłości. Jego brat Jan ma dziecko z... jego byłą partnerką, a siostra Julia jest już po ślubie, choć skończyła zaledwie 23 lata.

Rodzeństwo Antka Królikowskiego ma więcej szczęścia w miłości Rodzeństwo Antka Królikowskiego ma więcej szczęścia w miłości Źródło: AKPA, fot: AKPA
d4hsywf
d4hsywf

Media plotkarskie jakiś czas temu obiegła informacja, że Joanna Opozda złożyła już pozew o rozwód. To kolejny z licznych związków Antka Królikowskiego, który zakończył się niepowodzeniem. W 2012 roku aktor spotykał się z Laurą Breszką. Ich związek potrwał dwa lata. Potem Królikowski nawiązał krótką relację z uczestniczką czwartej edycji "Top Model" Samuelą Górską. Chwilowe uczucie połączyło go również z Joanną Jarmołowicz. 

W 2015 roku Antek Królikowski związał się z Katarzyną Sawczuk. Ich burzliwa relacja trwała dwa lata. Kolejną dziewczyną aktora została Julia Wieniawa. Chyba wszyscy pamiętają uroczy filmik, który zmontował z okazji jej urodzin. Jednak okazało się, że aktorka ma inne oczekiwania i plany, więc para rozeszła się. W zasadzie wszystkie partnerki Królikowskiego to popularne aktorki. Wyjątkiem od reguły była jedynie Katarzyna Dąbrowska, z którą był przez półtora roku przed nawiązaniem relacji z Joanną Opozdą. 

Rodzeństwo Antka Królikowskiego znalazło szczęście w miłości

Jak się okazuje, rodzeństwo Antka Królikowskiego ma znacznie więcej szczęścia w miłości. Jan Królikowski ma 30 lat i od dłuższego czasu związany jest z byłą dziewczyną swojego młodszego brata, czyli właśnie Joanną Jarmołowicz. Aktorka trzy lata temu urodziła mu synka Józefa. Para do tej pory nie stanęła jednak na ślubnym kobiercu. Z kolei młodsza siostra Antka Królikowskiego, 23-letnia Julia, w zeszłym roku wyszła za mąż za Jakuba Nowaka. 

Kryzys wizerunkowy Antka Królikowskiego

Antek Królikowski ma za sobą bardzo burzliwy okres. Najpierw był uczestnikiem afery związanej z ojcem Joanny Opozdy, który nawet strzelał do niego z broni. Potem media plotkarskie podały informację, jakoby aktor miał zdradzać swoją żonę, gdy ta była jeszcze w ciąży i finalnie odejść do kochanki-sąsiadki. Następnie Królikowski wpadł chyba na najgorszy pomysł w swojej karierze, ponieważ chciał zorganizować walkę MMA między sobowtórami Zełenskiego i Putina, do której na szczęście nie doszło. Teraz okazało się, że aktor choruje na stwardnienie rozsiane, o czym powiedział w programie "Przez Atlantyk". Obecnie Królikowski odsunął się z życia publicznego, co po licznych wpadkach wizerunkowych prawdopodobnie wyjdzie mu na dobre. 

d4hsywf

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

5 sposobów na zdrowe kolana

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4hsywf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hsywf