Trwa ładowanie...

Wybory 2020. Janusz Korwin-Mikke pokazał zdjęcie sprzed lokalu wyborczego. W kolejce stał na bosaka

Cisza wyborcza nadal obowiązuje, dlatego nie można agitować na rzecz konkretnego kandydata ani publikować sondaży. Znaleźli się jednak tacy, którzy bez łamania przepisów dali do zrozumienia na kogo oddali swój głos.

Share
Wybory 2020. Janusz Korwin-Mikke w kolejce stał boso
Wybory 2020. Janusz Korwin-Mikke w kolejce stał boso Źródło: East News
d17q0m7

Cisza wyborcza obowiązuje od północy z piątku na sobotę i potrwa przynajmniej do 21. Za złamanie jej może grozić nawet milion złotych kary. W ciągu ostatniej doby odnotowano już kilka przypadków naruszenia tej zasady.

Janusz Korwin-Mikke stał w kolejce bez butów

Są też tacy, którzy solidarność ze swoimi kandydatami okazują, ale nie łamią żadnych przepisów. Janusz Korwin-Mikke całą kampanię wyborczą jawnie głosił swoje poglądy, dzisiaj w dniu wyborów oczywiście udał się do lokalu wyborczego, by postawić krzyżyk w odpowiednim, w jego opinii, miejscu. W kolejce czekał wraz z żoną i oboje byli na bosaka.

d17q0m7

Internauci byli zdziwieni. W komentarzach pojawiły się słowa uznania za kreatywność. "Tego się szczerze nie spodziewałem", "Pan Cejrowski jest dumny", "Czekałam na takie zdjęcie", "Czekałem w ten sam sposób!" – komentowali.

Nie tylko polityk postanowił sobie zażartować. Ukrytej wiadomości można doszukiwać się również w poście Rafała Szatana, który napisał: "My już trzasnęliśmy swoje dwa 'X'. A wy? Dziś do 21:00 macie dużo czasu, piękna pogoda, idźcie i trzaskajcie swoje 'X'! Pięknej niedzieli, rodacy!" – apelował. Przyłączamy się do apelu, w butach czy bez trzaskać, czy wpisywać, zaznaczać, odznaczać – nieważne jak, ważne, żeby iść.

Alkohol na weselu. Dr Michał Sutkowski ma dla biesiadników radę

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d17q0m7

Podziel się opinią

Share
d17q0m7
d17q0m7