Blisko ludziWybory prezydenckie 2020. Kingi Dudy nie było na wieczorze wyborczym

Wybory prezydenckie 2020. Kingi Dudy nie było na wieczorze wyborczym

Kinga Duda nie wsparła ojca na wiecu
Kinga Duda nie wsparła ojca na wiecu
Źródło zdjęć: © East News
Aleksandra Sokołowska

29.06.2020 12:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wybory prezydenckie 2020 za nami. W niedzielę tuż po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów Andrzej Duda podziękował wyborcom za wsparcie. Podczas wieczoru wyborczego towarzyszyła mu pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda. Zabrakło córki Kingi Dudy, która przebywa w Wielkiej Brytanii.

W niedzielny wieczór politykom i Polakom nie brakowało emocji. Tuż po godz. 21 podane zostały sondażowe wyniki wyborów. W pierwszej turze wygrał Andrzej Duda. Dziś Państwowa Komisja Wyborcza podała dane z 99,78 proc. obwodów głosowania. Wynika z nich, że Andrzej Duda zdobył 43,67 proc. głosów. Rafał Trzaskowski ma 30,34 proc. poparcia.

Kinga Duda nie wsparła ojca na wiecu

Podczas wieczoru wyborczego kandydatów na urząd prezydenta wspierały rodziny i bliscy współpracownicy. Rafała Trzaskowskiego wspierała żona Małgorzata, u boku Andrzeja Dudy zobaczyć można było oczywiście pierwszą damę Agatę Kornhauser-Dudę. Nie zjawiła się niestety córka pary – Kinga Duda.

Jak się okazuje, przebywa ona w Londynie, na stażu w jednej z prestiżowych kancelarii prawniczych. Ten miał trwać do końca maja, ale został przedłużony. Jak informuje serwis Pomponik.pl kancelaria, w której pracuje córka pary prezydenckiej, jest zadowolona z efektów współpracy. Póki co nie wiadomo, kiedy Kinga Duda wróci do kraju. Wiadomo, że transmisję z wieczoru wyborczego oglądała w internecie. 12 lipca odbędzie się druga tura wyborów. Być może właśnie wtedy pojawi się u boku ojca.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (196)
Zobacz także