Trwa ładowanie...

Wybrano najpiękniejszą kobietę w Polsce. Miss Polski 2017 została Kamila Świerc

Na tę wiadomość czekaliśmy cały rok. Miss Polski 2017 została Kamila Świerc z Opola. To ona odebrała koronę z rąk ubiegłorocznej miss – Pauliny Maziarz.

Wybrano najpiękniejszą kobietę w Polsce. Miss Polski 2017 została Kamila ŚwiercŹródło: East News
d1elkq4
d1elkq4

3 grudnia 24 finalistek konkursu Miss Polski 2017 stanęło do tej najważniejszej rozgrywki. Po raz 28. najpiękniejsze Polki rywalizowały o prestiżową koronę, która przynosi nie tylko pieniądze, ale i sławę, a także otwiera wiele drzwi w polskim i światowym show-biznesie.

- Od momentu zdobycia korony moje życie zmieniło się bardzo. Jeśli miałabym możliwość cofnąć się w czasie i wziąć udział w Miss Polski, na pewno bym się zgodziła. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę stać tu dzisiaj – mówiła Paulina Maziarz tuż przed rozpoczęciem konkursu.

Już niebawem o tym wszystkim przekona się osiemnastoletnia Kamila Świerc , która została Miss Polski 2017. Jury – widząc tyle pięknych kobiet – miało twardy orzech do zgryzienia, ale ostatecznie zdecydowali się na wybór tej jedynej, najpiękniejszej! W końcu królowa jest tylko jedna!

Kamila Świerc ma osiemnaście lat i rozpoczęła studia na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku komunikacja wizerunkowa. Swoją przyszłość wiąże z mediami, co może oznaczać, że pójdzie w ślady Agnieszki Hyży, której kariera w roli dziennikarki Polsatu rozpoczęła się właśnie od konkursu piękności.

East News
Źródło: East News
d1elkq4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1elkq4