Trwa ładowanie...

Wydała tysiące, by wyglądać jak Melania Trump. "Nie poznaję samej siebie"

Wiele osób skrycie marzy o tym, by wyglądać jak swój idol bądź idolka, lecz niewiele decyduje się, by wprowadzić tę fantazję w życie. Do tych ostatnich należy Claudia Sierra, kobieta, która była w stanie wydać każde pieniądze, by wyglądać jak Melania Trump.

Wydała tysiące, by wyglądać jak Melania Trump. "Nie poznaję samej siebie"Źródło: PAP/EPA
d2mpuo9
d2mpuo9

Ostatecznie skończyło się na 50 tys. dolarów (ok. 184 tys. zł) i licznych operacjach, które zbliżyły mieszkającą w Teksasie kobietę do wymarzonego wyglądu. Wcześniej Claudia miała trudności z zaakceptowaniem własnego wyglądu.

W rozmowie z "Daily Mail" kobieta przyznaje, że już w dzieciństwie doświadczyła z jego powodu przykrości i była przezywana przez inne dzieci. Jednak nie to miało ją popchnąć do tak drastycznego rozwiązania. Claudia wygrała walkę z rakiem piersi i poczuła potrzebę rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Kobieta chciała zostawić za sobą nie tylko dawny wygląd, ale i emocje, jakie z nim wiązała.

Czarę goryczy przelała jedna nieudana randka. Claudia miała już za sobą walkę z nowotworem i było to jej pierwsze "wielkie wyjście" po miesiącach spędzonych w szpitalu. Mężczyzna, z którym się umówiła, najpierw poprosił ją o pokazanie prawa jazdy, a potem stwierdził, że wygląda znacznie starzej, niż wskazuje na to jej wiek. 41-letnia wówczas Claudia miała tego dosyć. Kobieta wzięła ze sobą zdjęcie Melanii Trump i udała się prosto do kliniki chirurgii plastycznej.

Claudia przeszła już operację brzucha i powiększenia piersi, zabiegi liftingujące i wiele innych. Przedłużyła również włosy, wyleczyła zęby, zaczęła nosić niebieskie szkła kontaktowe, regularnie opala się natryskowo i regularnie ćwiczy z osobistym trenerem. To wszystko sprawiło, że dziś kobieta jest bardzo podobna do pierwszej damy Stanów Zjednoczonych.

d2mpuo9

– Chciałam mieć taki wymuskany wygląd jak Melania Trump. Ona jest naprawdę czarująca i to mi się podoba – wyjaśniła Amerykanka. – Teraz, gdy przeglądam się w lustrze, nie mogę uwierzyć, że to naprawdę ja – opowiada.

Claudia mówi, że uwielbia swój nowy biust i olśniewający uśmiech. – W przeszłości byłam dręczona i prześladowana z powodu wyglądu. Poprzez mogą transformację chcę pokazać, że każda z nas może być silną kobietą. Widzę podobieństwo między sobą i Melanią – dodaje.

[Niedawno pisaliśmy o tym, że coraz więcej Amerykanek stara się za pomocą chirurgii plastycznej upodobnić do innej przedstawicielki z rodziny Trump, najstarszej córki prezydenta Stanów Zjednoczonych, Ivanki. Wygląda na to, że obie atrakcyjne panie dzięki swojej elegancji i dbałości o wygląd przemawiają do wyobraźni swoich rodaczek.

Zobacz też: Stanek o Melanii Trump: "Jest wystudiowana, wyreżyserowana"

d2mpuo9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mpuo9