Wydało się, kogo wolą widzowie. Wynik jest jednoznaczny

Wydało się, kogo wolą widzowie. Wynik jest jednoznaczny

Widzowie zadecydowali, kto lepiej prowadzi "Nasz nowy dom"
Widzowie zadecydowali, kto lepiej prowadzi "Nasz nowy dom"
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
08.04.2024 17:43

Edward Miszczak w 2023 roku postanowił zastąpić dotychczasową prowadzącą hitowy program "Nasz nowy dom". Jego decyzja zaskoczyła dosłownie wszystkich - włącznie z samą Katarzyną Dowbor. Czy zmiana wyszła formatowi na lepsze? Liczby mówią same za siebie.

Dyrektor programowy Polsatu w trakcie rozmowy z "Super Expressem" zauważył, że zmiana prowadzącej "Nasz nowy dom" była doskonałym pomysłem. Edward Miszczak przy okazji opowiedział o kulisach tej decyzji. Czy widzowie formatu również zgadzają się z tym, co powiedział? Tabloid postanowił przeprowadzić sondaż, która pokazała, że Polacy w tej kwestii są wyjątkowo zgodni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Cieszy się ze swojej decyzji. "Nigdy tego nie mówiłem, ale teraz..."

Edward Miszczak podkreślił, że w jego oczach zamiana Katarzyny Dowbor na Elżbietę Romanowską była świetnym pomysłem. Tym razem o całym zajściu opowiedział nieco więcej.

- Moim ukochanym formatem jest "Nasz Nowy Dom" w tej wersji, którą przygotowujemy teraz. Zmiana polega na tym, że nie zajmujemy się tylko i wyłącznie ścianami (...), tylko też zajmujemy się ludźmi. Jak widzimy, że w rodzinie są jakieś kłopoty, np. natury psychologicznej, to próbujemy się tym zająć… Fajnie tym ludziom pomóc, jeśli to jest w naszym zasięgu - wyjaśnił "Super Expressowi".

W kolejnych słowach skupił się na samej prowadzących, niejako porównując je do siebie

- Ela Romanowska jest świetnym wyborem. Ona jest strasznie empatyczna. (...) cała składa się z emocji (...), strasznie to przeżywa… Pani Katarzyna była świetną dziennikarką, profesjonalną. Nigdy tego nie mówiłem, ale teraz chciałem mieć osobę prowadzącą, która włoży tam więcej takiej zauważalnej emocji - zdradził Miszczak.

"Super Express" postanowił sprawdzić, czy ze stanowiskiem kierownika programowego stacji zgadzają się jego czytelnicy.

Wyniki są jednoznaczne. Już wiadomo, kogo w tej roli wolą Polacy

Na zlecenie "Super Expressu" Instytut Badań Pollister przeprowadził badanie i zadał widzom "Naszego nowego domu" jedno pytanie: "Kogo wolisz jako prowadzącą telewizyjny program"?

W tym temacie "nie ma zdania" 34 proc. ankietowanych. 57 proc. badanych wskazało Katarzynę Dowbor, Elżbietę Romanowską - 9 proc. Bez uwzględniania głosów niezdecydowanych, Dowbor wybrało aż 86 proc. osób, które wzięły udział w badaniu, natomiast za Romanowską opowiedziało się 14 proc.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP