WP
Artykuł sponsorowany
zdrowie

Wyeliminuj trądzik dzięki La Roche-Posay Effaclar A.I.

Trądzik to problem, który dotyczy nie tylko nastolatków. Osoby zmagające się z tym schorzeniem wiedzą, że trądzik ma negatywny wpływ nie tylko na wygląd zewnętrzny, ale także samopoczucie i pewność siebie. Z tego powodu bardzo ważne jest, aby w leczeniu trądziku wykorzystywane były wyłącznie sprawdzone preparaty. Jednym z produktów, których skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi, jest krem La Roche-Posay Effaclar A.I.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyeliminuj trądzik dzięki La Roche-Posay Effaclar A.I.
(Materiały prasowe)
WP

Właściwości kremu

Effaclar A.I. od La Roche-Posay to punktowy preparat na niedoskonałości, przeznaczony dla cery tłustej i trądzikowej. Przeciwdziała powstawaniu niedoskonałości, zapobiega powstawaniu nowych zmian skórnych, wykazuje także działanie przeciwdziałające namnażaniu się bakterii. Łagodzi podrażnienia skóry, oczyszcza ją i wspomaga odnowę jej komórek.

Skład Effaclar A.I. od La Roche-Posay

WP

Wielokierunkowe działanie preparatu to rezultat starannie opracowanego składu. Effaclar A.I zawiera między innymi: niacynamid (witaminę B3), LHA (lipohydroksykwas), pirokton olaminy, glycasil oraz wodę termalną La Roche-Posay. Pierwszy z tych składników neutralizuje czynniki, które sprzyjają podrażnieniom skórnym. LHA wykazuje działanie mikrozłuszczające i wygładzające skórę. Pirokton olaminy w połączeniu z glycasilem przeciwdziała namnażaniu się bakterii. Woda termalna La Roche-Posay koi i łagodzi podrażnienia oraz przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników. Dodatkowo znajdują się w niej cenne dla skóry sole mineralne i oligoelementy, między innymi duża dawka selenu.

Jak stosować krem

La Roche-Posay to krem, który można stosować przed wykonaniem makijażu. Krem należy nakładać punktowo na niedoskonałości, aż do ich widocznego zmniejszenia. Produkt ma lekką konsystencję, dlatego nie zatyka porów.

Opinie

WP

Biorąc pod uwagę informacje producenta oraz opinie dotychczasowych użytkowniczek można stwierdzić, że Effaclar A.I. od La Roche-Posay to bardzo dobra propozycja dla osób, które mają problem ze skórą trądzikową. W przypadku uciążliwego trądziku zalecane jest leczenie pod kontrolą dermatologa, ale w sytuacjach, w których pomoc specjalisty nie jest konieczna, warto sięgnąć właśnie po Effaclar A.I.

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP