Trwa ładowanie...
dcysvu9

Wymyślili kostium z twarzą Trumpa... To tak pokręcone, że aż fajne

Umówmy się, Donald Trump nie jest ulubieńcem kobiet. Nic dziwnego, kiedy chce odebrać im prawo do decydowania o sobie. Ale może dzięki kostiumowi kąpielowemu z jego twarzą będą mogły mu się odwdzięczyć? Firma Beloved Shirts, dokładnie ta od kostiumu z owłosionym męskim torsem, daje im taką szansę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wymyślili kostium z twarzą Trumpa... To tak pokręcone, że aż fajne
(Facebook.com)
dcysvu9

Donald Trump i kostium - czemu nie? Tak pomyśleli autorzy tego dziwacznego projektu, który robi furorę w sieci. Za niecałe 50 dolarów (ok. 190 zł) można mieć jednoczęściowy strój z "zszokowaną twarzą" prezydenta. "The Shocked Trump One Piece Swimsuit " na pewno przyciąga uwagę. I jest szansa, że to tylko początek - w minach Trumpa można przebierać. Odcień skóry, zasługa częstych wizyty w solarium, pozostanie niestety bez zmian.

belovedshirts.com
Podziel się

"Wszystkie nasze wzory są drukowane na bardzo miękkiej tkaninie, a następnie szyte indywidualnie, aby zapewnić perfekcyjną grafikę i wygodne dopasowanie" - zapewnia przedstawiciel firmy stojącej za oryginalnym kostiumem. Ten powstaje z poliestrowego spandexu ("z delikatnym odciskiem ręcznym") i jest szczególnie elastyczny wokół wycięć na nogi, ramiona oraz dekolt. Brwi Trumpa i jego oczy zajmują górną część kostiumu, środkiem "rządzi" prezydencki nos, bliżej dołu widnieją usta układające się w literę "O". Strój wieńczy poczwórny podbróbek przywódcy USA.

belovedshirts.com
Podziel się

Beloved Shirt, internetowa marka odpowiedzialna za to dzieło, stoi też za kostiumem, którego nadruk ma imitować męski tors. Można go kupić w tej samej cenie.

dcysvu9

Zobacz też: Minimalistyczna biżuteria – pokazujemy najpiękniejszą

dcysvu9

Podziel się opinią

Share

dcysvu9

dcysvu9