Trwa ładowanie...

Wymyślili kostium z twarzą Trumpa... To tak pokręcone, że aż fajne

Umówmy się, Donald Trump nie jest ulubieńcem kobiet. Nic dziwnego, kiedy chce odebrać im prawo do decydowania o sobie. Ale może dzięki kostiumowi kąpielowemu z jego twarzą będą mogły mu się odwdzięczyć? Firma Beloved Shirts, dokładnie ta od kostiumu z owłosionym męskim torsem, daje im taką szansę.

Share
Wymyślili kostium z twarzą Trumpa... To tak pokręcone, że aż fajne
Źródło: Facebook.com
d4poin6

Donald Trump i kostium - czemu nie? Tak pomyśleli autorzy tego dziwacznego projektu, który robi furorę w sieci. Za niecałe 50 dolarów (ok. 190 zł) można mieć jednoczęściowy strój z "zszokowaną twarzą" prezydenta. "The Shocked Trump One Piece Swimsuit " na pewno przyciąga uwagę. I jest szansa, że to tylko początek - w minach Trumpa można przebierać. Odcień skóry, zasługa częstych wizyty w solarium, pozostanie niestety bez zmian.

belovedshirts.com
Źródło: belovedshirts.com

"Wszystkie nasze wzory są drukowane na bardzo miękkiej tkaninie, a następnie szyte indywidualnie, aby zapewnić perfekcyjną grafikę i wygodne dopasowanie" - zapewnia przedstawiciel firmy stojącej za oryginalnym kostiumem. Ten powstaje z poliestrowego spandexu ("z delikatnym odciskiem ręcznym") i jest szczególnie elastyczny wokół wycięć na nogi, ramiona oraz dekolt. Brwi Trumpa i jego oczy zajmują górną część kostiumu, środkiem "rządzi" prezydencki nos, bliżej dołu widnieją usta układające się w literę "O". Strój wieńczy poczwórny podbróbek przywódcy USA.

belovedshirts.com
Źródło: belovedshirts.com

Beloved Shirt, internetowa marka odpowiedzialna za to dzieło, stoi też za kostiumem, którego nadruk ma imitować męski tors. Można go kupić w tej samej cenie.

d4poin6
d4poin6

Podziel się opinią

Share
d4poin6
d4poin6