Blisko ludziWyrzuciła kupon wart milion dolarów. Właściciele nie mogli postąpić inaczej

Wyrzuciła kupon wart milion dolarów. Właściciele nie mogli postąpić inaczej

Kobieta miała dużo szczęścia
Kobieta miała dużo szczęścia
Źródło zdjęć: © Getty Images

26.05.2021 11:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kobieta z Massachusetts, która przypadkowo wyrzuciła kupon na loterię o wartości 1 miliona dolarów, ostatecznie odebrała swoją wygraną dzięki życzliwości i uczciwości właścicieli sklepu, w którym go kupiła.

Lea Rose Fiega kupiła w marcu zdrapkę Diamond Millions o wartości 30 dolarów w sklepie Lucky Stop w Southwick, niedaleko miejsca, w którym pracuje.

"Spieszyłam się w przerwie na lunch. Zdrapałam kupon szybko i spojrzałam na niego, ale nie wyglądał jak zwycięski, więc oddałam go do wyrzucenia” - mówi Lea Rose Fiega.

Właściciele sklepu okazali serce

Bilet leżał za ladą przez 10 dni.

"Pewnego wieczoru przeglądałem bilety z kosza i zauważyłem, że nie zdrapała numeru" - powiedział w rozmowie z WWLP-TV Abhi Shah, syn właścicieli sklepu. "Zdrapałem numer i zobaczyłem, że wygrana z niego to milion dolarów".

Kobieta jest stałą klientką, więc właściciele sklepu od razu wiedzieli, kto wyrzucił los.

Shah poszedł więc do pracy Lei.

"Przyszedł do mojego biura i powiedział: "Moja mama i tata chcieliby się z tobą zobaczyć" - powiedziała. "Powiedziałam mu, że teraz pracuję, a on opowiedział, że muszę natychmiast przyjść, więc po prostu poszłam tam. Wtedy mi powiedzieli. Nie mogłam uwierzyć. Płakałam, przytulałam ich".

Wygrała z Covid-19

Lea powiedziała, że ​​pokonanie niemal śmiertelnego pojedynku z Covid-19 w styczniu było jak "wygrana na loterii", więc teraz czuje się podwójnie szczęśliwa.

Za sprzedaż zwycięskiego losu sklep otrzymuje premię w wysokości 10 000 dolarów jako prowizję. Lea powiedziała jednak, że ​​da rodzinie dodatkową nagrodę. Resztę odkłada na emeryturę.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także