Trwa ładowanie...

Wyszła na jaw tajemnica Golców. Bracia muszą od siebie odpocząć

Jedni z najbardziej rozpoznawalnych braci bliźniaków polskiego show-biznesu zdecydowali się opowiedzieć nieco więcej o życiu prywatnym. Ta wiadomość, którą przekazał Łukasz Golec, może nieźle zaskoczyć fanów zespołu. Drugi z braci potwierdził jego słowa.

Wyszła na jaw tajemnica braci GolecWyszła na jaw tajemnica braci GolecŹródło: AKPA, fot: AKPA
drs5419
drs5419

Golec uOrkiestra to jeden z najpopularniejszych rodzinnych polskich zespołów. Utwory braci bliźniaków od lat porywają do śpiewu i tańca ich fanów. Mimo olbrzymiej popularności muzycy dość rzadko decydują się, by powiedzieć coś więcej o tym, jak wygląda ich codzienność poza sceną. Ostatnimi czasy bracia otworzyli się jednak i uchylili rąbka tajemnicy. Nie obyło się bez zaskakujących informacji.

Łukasz i Paweł Golcowie udzielili wywiadu. To może zdziwić fanów

Znani bracia zgodzili się porozmawiać z tygodnikiem "Świat i Ludzie". Mężczyźni przyznali, że z żonami łączy ich szczególna więź. Wokalistom w scementowaniu związków i utrzymywaniu dobrych relacji ma pomagać modlitwa.

drs5419

"Łączy nas wiele i codziennie dziękujemy Bogu, że połączył nasze drogi. A kiedy zdarzają się ciche dni, wtedy modlimy się o siebie nawzajem i pracujemy - każde nad swoim własnym ego, które zawsze chce swego" - stwierdził Łukasz Golec.

Paweł przyznał bliźniakowi rację i dodał, że o relacje trzeba dbać tak, jak o ogród.

"Dbać, podlewać, podobnie jak teraz to robię z roślinami w ogrodzie. To najistotniejsze kwestie. A trudne tematy rozwiązywać, niedomówienia prostować. Cały czas musi trwać praca nad relacją w związku".

Bracia przyznali również, że lubią, jak w ich domach dużo się dzieje, dlatego też są zawsze otwarci na przyjmowanie gości, którzy "non stop wchodzą i wychodzą".

Od lat kontynuują tą samą małżeńską tradycję

Golcowie wyznali również, że wakacje to czas, kiedy starają się od siebie odpocząć i spędzić czas jedynie z żonami i dziećmi. Nawet bracia bliźniacy potrzebują przerwy od swojego towarzystwa. I choć obydwaj w tym roku zabierają rodziny na Bałkany, na wycieczki wyjeżdżają osobno.

drs5419

"Trzeba cieszyć się życiem i wykorzystywać każdą jego chwilę. Doceniać to, co się ma i kogo się ma wokół siebie. Budzić się rano i być wdzięcznym, że te osoby są obok. To jest istotą życia" - stwierdził Paweł Golec, który nie może doczekać się tradycyjnego tańca z żoną na łodzi.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Bracia Golec zagrali dla kadry w Opalenicy. Wskazali swoich ulubionych piłkarzy

drs5419
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drs5419