Wzięła udział w "Żonach Warszawy". Nie zostawiła na nich suchej nitki

Wzięła udział w "Żonach Warszawy". Nie zostawiła na nich suchej nitki

Monika Goździalska oceniła koleżanki z programu
Monika Goździalska oceniła koleżanki z programu
Źródło zdjęć: © AKPA
13.09.2023 11:43, aktualizacja: 13.09.2023 13:29

Monika Goździalska to jedna z bohaterek nowego programu Polsatu "The Real Housewives. Żony Warszawy". Okazuje się, że panie, które wzięły udział w produkcji nie za bardzo przypadły sobie do gustu. Celebrytka ma im sporo do zarzucenia.

Widzowie mogli już poznać bohaterki "The Real Housewives. Żony Warszawy". Niestety nie wszystkim przypadło do gustu nowe show Polsatu. Monika Goździalska w rozmowie z "Plejadą" opowiedziała o innych uczestniczkach programu.

Nowy program "The Real Housewives. Żony Warszawy"

Anita Kuś-Munsanje, Magda Pyć-Leszczuk, Barbara Sobczak, Anna Szubierajska, Monika Żochowska, Sara Koślińska, Kasia Przydryga i Monika Goździalska to bohaterki programu "The Real Housewives. Żony Warszawy".

Kobiety pokazują widzom, jak wygląda ich luksusowe życie w Warszawie. Chętnie dzielą się swoją codziennością z widzami, a także nie stronią od intryg oraz kontrowersyjnych tematów, co można było zauważyć już w pierwszym odcinku show.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Po debiucie produkcji na szklanym ekranie widzowie nie byli jednak do końca zadowoleni z tego, co zobaczyli. Kobiety nie darzą się zbyt dużą sympatią, często nie pozostawiając na swoich koleżankach suchej nitki.

Monika Goździalska opowiedziała o relacjach z innymi uczestniczkami

Monika Goździalska postanowiła zdradzić, jak wyglądają jej relacje z innymi uczestniczkami programu "Żony Warszawy".

"Emocje są ogromne, to było ponad 90 dni na planie z cudowną ekipą. Nie mówię o dziewczynach, bo atmosfera nie była cudowna, ale jeśli chodzi o ekipę, to zadbała o nas doskonale" - zaznaczyła kobieta.

Dodatkowo celebrytka nie ukrywała, że kilka innych uczestniczek show nie akceptowało jej zachowania. "Wyznaję proste zasady — wspieram kobiety, nie lubię obłudy, dla mnie to, że przeklinam, nie jest niczym druzgocącym, niektóre moje koleżanki muszą uskutecznić trzy medytacje, żeby się ze mną spotkać, także współczuję bardzo" - powiedziała Goździalska.

Co ciekawe, celebrytka zaznaczyła, że najwięcej sprzeczek miała z Moniką Żochowską. "To, że przeklinasz, nie znaczy, że jesteś kimś gorszym. Niemniej jednak dla niektórych nie jestem na ich poziomie i strasznie mi z tego wszystko jedno" - podsumowała w rozmowie z "Plejadą".

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl