Za ciasne buty pani burmistrz hitem internetu

Za ciasne buty pani burmistrz hitem internetu
Źródło zdjęć: © Twitter

17.06.2015 10:31, aktual.: 17.06.2015 15:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zdjęcie Mamen Sanchez, nowej burmistrz hiszpańskiego miasteczka Jerez, trafiło na okładki gazet zaraz po jej zaprzysiężeniu. Nie chodziło jednak o socjalistyczny program wyborczy, ale o stopy i buty kobiety – informuje "Daily Mail"

Zdjęcie Mamen Sanchez, nowej burmistrz hiszpańskiego miasteczka Jerez, trafiło na okładki gazet zaraz po jej zaprzysiężeniu. Nie chodziło jednak o socjalistyczny program wyborczy, dotyczący walki z masowym bezrobociem i wykluczeniem społecznym, ale o stopy i buty kobiety – informuje "Daily Mail".

Zdjęcie małych palców stóp wystających z ciasnych sandałów nowej hiszpańskiej burmistrz stało się hitem internetu.
Powstały setki memów, porównujących ją do Welociraptora – dinozaura, który miał odstające pazury. Sanchez nie przejęła się tym i na Twitterze napisała, że dawno nic jej tak nie rozbawiło. Dzień później opublikowała też zdjęcia kobiet ze swojego sztabu w zbyt małym obuwiu.

Podobną wpadkę zaliczyła Julianne Moore w Cannes w 2013. Wysokie obcasy sprawiły, że palce u jej stóp dosłownie zostały zmiażdżone. Mały palec w ogóle nie zmieścił się pomiędzy wąskimi, srebrnymi paseczkami eleganckich szpilek i wystawał poza podeszwę.

- Szłam po czerwonym dywanie na premierę filmu "Wielki Gatsby", gdy zdałam sobie sprawę, że moje palce uciekając z butów ukradły mi show - opowiadała później w wywiadzie telewizyjnym aktorka. - Człowiek martwi się o to, jak dobrze wyglądać. Myśli o sukni, włosach makijażu. Myślałam, że wszystko mam pod kontrolą, a tu takie coś. Im jestem starsza, tym częściej śmieje się z takich problemów.

Na podstawie dailymail.co.uk/(gabi)/WP Kobieta

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (155)
Zobacz także