Trwa ładowanie...

Za ciasne buty pani burmistrz hitem internetu

Zdjęcie Mamen Sanchez, nowej burmistrz hiszpańskiego miasteczka Jerez, trafiło na okładki gazet zaraz po jej zaprzysiężeniu. Nie chodziło jednak o socjalistyczny program wyborczy, ale o stopy i buty kobiety – informuje "Daily Mail"

Za ciasne buty pani burmistrz hitem internetuŹródło: Twitter
d3gcui6

Zdjęcie Mamen Sanchez, nowej burmistrz hiszpańskiego miasteczka Jerez, trafiło na okładki gazet zaraz po jej zaprzysiężeniu. Nie chodziło jednak o socjalistyczny program wyborczy, dotyczący walki z masowym bezrobociem i wykluczeniem społecznym, ale o stopy i buty kobiety – informuje "Daily Mail".

Zdjęcie małych palców stóp wystających z ciasnych sandałów nowej hiszpańskiej burmistrz stało się hitem internetu.
Powstały setki memów, porównujących ją do Welociraptora – dinozaura, który miał odstające pazury. Sanchez nie przejęła się tym i na Twitterze napisała, że dawno nic jej tak nie rozbawiło. Dzień później opublikowała też zdjęcia kobiet ze swojego sztabu w zbyt małym obuwiu.

(fot. Twitter)
Źródło: (fot. Twitter)

Podobną wpadkę zaliczyła Julianne Moore w Cannes w 2013. Wysokie obcasy sprawiły, że palce u jej stóp dosłownie zostały zmiażdżone. Mały palec w ogóle nie zmieścił się pomiędzy wąskimi, srebrnymi paseczkami eleganckich szpilek i wystawał poza podeszwę.

(fot. Newspix)
Źródło: (fot. Newspix)

- Szłam po czerwonym dywanie na premierę filmu "Wielki Gatsby", gdy zdałam sobie sprawę, że moje palce uciekając z butów ukradły mi show - opowiadała później w wywiadzie telewizyjnym aktorka. - Człowiek martwi się o to, jak dobrze wyglądać. Myśli o sukni, włosach makijażu. Myślałam, że wszystko mam pod kontrolą, a tu takie coś. Im jestem starsza, tym częściej śmieje się z takich problemów.

d3gcui6

Na podstawie dailymail.co.uk/(gabi)/WP Kobieta

d3gcui6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gcui6