Zaczepił ją potrzebujący. Widzieli, jak go potraktowała

Zaczepił ją potrzebujący. Widzieli, jak go potraktowała

Grażyna Torbicka została zaczepiona przez nieznajomego
Grażyna Torbicka została zaczepiona przez nieznajomego
Źródło zdjęć: © AKPA
02.06.2023 09:32, aktualizacja: 02.06.2023 10:21

Grażyna Torbicka została zaczepiona na ulicy przez nieznajomego mężczyznę. Prezenterka nie była obojętna na jego los i zdecydowała się pomóc. Reakcja gwiazdy może jednak zaskoczyć niejedną osobę.

Grażyna Torbicka pracę w telewizji zaczęła w 1985 roku w dziale literackim Teatru Telewizji. Niedługo potem zadebiutowała na antenie TVP, jako konferansjerka festiwalu w Sopocie. Od 1994 prowadziła autorski program Kocham Kino, który zapewnił jej niegasnącą do dziś popularność.

Gwiazda od 2016 roku jest twarzą znanej marki kosmetycznej i mimo że obecnie prezenterka nie jest związana z żadną stacją telewizyjną, to wciąż jest o niej głośno. Ostatnio za sprawą jej zachowania wobec obcego mężczyzny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Grażyna Torbicka zaczepiona przez nieznajomego

Prezenterka wybrała się niedawno na shopping. Jak informuje "Super Express", zdecydowała się odwiedzić kilka luksusowych sklepów, a także znaną cukiernię Magdy Gessler. W pewnym momencie beztroskie popołudnie zostało przerwane przez obcego mężczyznę, który zaczepił Torbicką na środku ulicy.

Kiedy gwiazda wracała już z zakupów, nieznajomy podszedł do niej i poprosił o pomoc. Torbicka nie była obojętna i podzieliła się z mężczyzną pieniędzmi. Jak podaje "Super Express" prezenterka podała mu banknot o wysokim nominale. Po krótkiej rozmowie Grażyna Torbicka wróciła do przerwanych zajęć.

Grażyna Torbicka od lat udziela się charytatywnie

Prezenterka w 2016 roku została ambasadorką Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej "Okruszek". Fundacja od lat organizuje w Rzeszowie charytatywne aukcje dzieł sztuki na rzecz pomocy osobom bezdomnym, a także prowadzi internetowy program fundraisingu na potrzeby bezdomnych i zagrożonych wykluczeniem. W 2022 roku Grażyna Torbicka odwiedziła ośrodek preadopcyjny, by wspomóc maluchy czekające na własny dom.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta