Blisko ludziZakonnica dała dziewczynce mikrofon. Po chwili cały kościół zamilkł

Zakonnica dała dziewczynce mikrofon. Po chwili cały kościół zamilkł

Ten występ dziewczynki skradł serce internautów
Ten występ dziewczynki skradł serce internautów
Źródło zdjęć: © Facebook, screen: @Skorpions Fotografia - Reklama - Film
21.05.2022 16:10, aktualizacja: 21.05.2022 17:18

To nagranie bardzo szybko stało się viralem na Facebooku. Internauci nie mogą się nadziwić wokalnego talentu jednej z dziewczynek, która przystąpiła w tym roku do pierwszej komunii. "Przepiękne podziękowanie dla rodziców" - czytamy w komentarzach pod wpisem.

Przystąpienie do pierwszej komunii świętej to nie tylko sam sakrament, lecz także uroczysta oprawa i występy najmłodszych. W wielu parafiach tradycją jest, że dzieci odśpiewują pieśni. To nagranie z jednego z kościołów w Białogradzie zdobyło niesamowitą popularność, właśnie dzięki muzycznej oprawie komunii. Widzowie przyznają, że dziewczynka ma niesamowity dar i nie sposób się nie wzruszyć, słuchając jej wykonania znanego utworu.

Ta wersja "Alleluja" doprowadza do łez

Znany większości z nas utwór został wykonany przez dziewczynkę o imieniu Blanka. Na nagraniu widzimy, jak siostra zakonna podaje podopiecznej mikrofon. Gdy ta zaczyna śpiewać, w całym kościele zapada cisza.

"Przepiękne podziękowanie dla rodziców podczas uroczystości I Komunii Świętej w wykonaniu Blanki przy akompaniamencie Przemysława Hanczarow" - czytamy w podpisie na Facebooku.

Wykon został udostępniony przez profil Skorpions Fotografia - Reklama - Film. Poruszające nagranie zdążyło już zobaczyć kilkadziesiąt tysięcy użytkowników popularnej platformy społecznościowej.

Internauci zachwyceni. Głos Blanki chwycił ich za serce

Na Facebooku od razu zaroiło się od komentarzy. Wszyscy zgodnie twierdzą, że młoda wykonawczyni kultowej piosenki ma niesamowicie piękny głos. Jej oryginalne wykonanie nieco przerobionej wersji "Alleluja" spotkało się z pozytywnym odbiorem.

"Przepiękne wykonanie. Gratuluje występu. A rodzicom gratuluje córki z takim ogromnym talentem.";

"Przepiękna ta pieśń. Cudowny głos tej dziewczynki oraz pięknie wykonane. Popłakałam się. Mama tej dziewczynki na pewno się wzruszyła i jest dumna z córki";

"Wszystko pięknie. Niech te piękne słowa pieśni zostaną na długie lata w pamięci wszystkich uczestników tej pięknej uroczystości" - czytamy pod postem.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!