Pokazała się w bikini. Lawina komentarzy

Pokazała się w bikini. Lawina komentarzy

Dorota Chotecka
Dorota Chotecka
Źródło zdjęć: © AKPA
01.02.2024 09:10, aktualizacja: 01.02.2024 11:00

Chociaż wróciła już do Polski, myślami wciąż jest na rajskiej plaży. Dorota Chotecka podzieliła się z fanami zdjęciami z wakacji. Aktorka zebrała masę komplementów, pozując w liliowym, jednoczęściowym stroju kąpielowym.

Dorota Chotecka korzysta z życia. Wraz ze swoim mężem Radosławem Pazurą podróżuje po świecie. Niedawno była na Malediwach. Teraz wróciła do Polski i tęskni za utraconym, słonecznym rajem.

Dorota Chotecka wspomina wakacje

Dorota Chotecka między projektami dużo podróżuje. Jej kompanem w podróży jest mąż Radosław Pazura. W sierpniu para odpoczywała na rajskim Bali, a ponad dwa tygodnie temu wróciła z Rzymu. Niedawno wybór padł na Malediwy. Niestety Chotecka i Pazura wrócili już do zimnej Polski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dorota Chotecka wciąż myślami jest jednak na rajskiej plaży. Postanowiła podzielić się letnimi wspomnieniami, publikując na Instagramie zdjęcia z wakacji. Słońce, palmy i lazurowa woda... Zdjęcia przenoszą nas do świata wolnego od zmartwień czy trosk.

"Chciałabym tam teraz być"; "Cudownie jest mieć piękne wspomnienia i życzę ich jak najwięcej"; "Fajnie wrócić do wspomnień, tym bardziej że u nas za oknem nie jest pięknie"; "Piękna Dorota - piekne wspomnienia - życzę dużo takich przygód"; "Pięknie pani wygląda" - piszą fani w komentarzach.

Dorota Chotecka pozuje w bikini

Dorota Chotecka postawiła na jednoczęściowy kostium kąpielowy w liliowym kolorze. Idealnie udało jej się połączyć komfortu i stylowy wygląd. Strój idealnie podkreśla jej sylwetkę, a pasek w talii optycznie wysmukla ciało.

Wspomnienia z raju
Wspomnienia z raju© Instagram | @dorotachotecka

Fani są zgodni co do jednego. Dorota Chotecka prezentuje się w stroju w zjawiskowo. I nie chodzi tylko o dobrze skrojony strój czy piękny kolor, ale również o pozytywną energię, którą zaraża swoich obserwatorów. Z pewnością wielu ma teraz ochotę kupić bilet do ciepłych krajów, aby spędzić tam choć kilka dni.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta