Blisko ludziZapraszamy na warsztat: by chciało się chcieć!

Zapraszamy na warsztat: by chciało się chcieć!

Zapraszamy na warsztat: by chciało się chcieć!
Źródło zdjęć: © 123RF
09.01.2013 15:27

Motyw + akcja = motywacja ze zrozumieniem własnych słabości i potrzeb – czyli gotowość na wykorzystanie pojawiających się szans i kreatywne radzenie sobie z problemami.

Motyw + akcja = motywacja ze zrozumieniem własnych słabości i potrzeb – czyli gotowość na wykorzystanie pojawiających się szans i kreatywne radzenie sobie z problemami. Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich tych, którzy mają wiele pomysłów, składają obietnice przed sobą i przed innymi, spisują noworoczne postanowienia, ale nie realizują nawet 15% z tego, co zaplanują. Zbyt szybko się poddają, szukają wymówek i mają przekonanie, że to świat zewnętrzny kieruje ich życiem.

Jeżeli pragniesz odmienić swoje podejście i zacząć efektywnie działać, to wykorzystaj tę szansę...

Każdy z nas może w każdym wieku i w każdej sytuacji zmienić siebie a tym samym rozpocząć proces ulepszenia swojego życia. Wystarczy tylko spróbować...

Warsztaty są specjalnie opracowane na potrzeby kobiet. Będzie to ich pierwsza odsłona.

Prowadząca:

Olga Kozierowska - prekursorka wsparcia i promocji kobiet w biznesie na rynku Polskim. Trener biznesu, dziennikarka. Posiada wieloletnie doświadczenie w biznesie zdobyte na rynkach europejskich w regionie środkowej i południowo-wschodniej Europy. Pracowała m.in. w GeoPost Group, Unilever Polska, Welbilt UK i KLM. W 2008 roku, podążając za swymi marzeniami, założyła własną firmę Sukces Pisany Szminką.

Do 2010 roku organizacja ta rozwijana była jednoosobowo. Olga Kozierowska wykreowała silną markę wykorzystując wyłącznie narzędzia PR oraz cross promocję pomiędzy powstającymi i istniejącymi projektami.

W 2012 roku otworzyła kolejną firmę Grow up Start up, której misją jest zrewolucjonizowanie rynku wydarzeń biznesowych w Polsce i zainspirowanie tysięcy młodych przedsiębiorców. Jest matką trojga dzieci.

Dlaczego ona?

Bo pomimo towarzyszących jej słabości nauczyła się odpowiednio motywować, a co za tym idzie, nigdy się nie poddawać. Poznała rożne techniki, próbowała wszystkiego co wydawało się być interesujące lub intrygujące zarówno tego co poleca Europa i Stany Zjednoczone ale także filozofia buddyjska i kaballah.

Gościem specjalnym spotkania będzie Miłosz Brzeziński - komentator zjawisk psychologicznych, coach, konsultant biznesowy, autor książek.

Program

17:00 powitanie

17:30 warsztat "By się chciało chcieć" Motyw + akcja = motywacja ze zrozumieniem własnych słabości i potrzeb – czyli gotowość na wykorzystanie pojawiających się szans i kreatywne radzenie sobie z problemami.

19:00 wywiad z Miłoszem Brzezińskim

19:40 spotkanie z książką

20:00 networking przy aromatach włoskiej kuchni.

Data: 24 stycznia 2013
Godzina: 17,30
Miejsce: BusinessLink Zebra Tower, Mokotowska 1, 12 piętro.

Inwestycja w siebie: 100 zł

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres konferencje@sukcespisanyszminką.pl