GwiazdyZapytali Adrianę Kalską o rozstanie. Oto co odpowiedziała

Zapytali Adrianę Kalską o rozstanie. Oto co odpowiedziała

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nadal razem pracują
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nadal razem pracują

09.03.2022 09:15, aktual.: 09.03.2022 10:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski uchodzili za parę idealną. Wielu fanów było przekonanych, że aktor ustatkował się boku ukochanej na dobre. Niestety, na początku tego roku media obiegła informacja o ich rozstaniu. Dopiero teraz Kalska postanowiła powiedzieć na ten temat coś więcej.

Aktorzy poznali się na planie serialu "M jak miłość". Parę zaczęli tworzyć w 2018 roku, a rok później doszło do zaręczyn. Chętnie pozowali razem do zdjęć na oficjalnych eventach, jednak starali się chronić swoją prywatność. Kiedy plotki o rozstaniu przybrały na sile, Kalska napisała na swoim instagramowym profilu:

"Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności".

Wsparcie po rozstaniu

Aktorka otrzymała ogromne wsparcie od fanów. Niedawno świętowała 36. urodziny i napisała wówczas, że jedyne czego sobie dziś życzy, to zdrowie, pokój na świecie i poszanowanie dla ludzkiego istnienia...

W rozmowie z reporterką JastrząbPost aktorka zdradziła jednak nieco więcej. Na początku podziękowała za wiadomości, jakie otrzymuje od widzów i zapewniła, że czuje się dobrze.

- Niech każdy zajmie się sobą i nie krzywdzi innych – zaapelowała.

Adriana Kalska o pracy z Roznerskim

Rozwiała także wątpliwości wszystkich, którzy zakładali, że prędzej czy później Kalska lub Roznerski będą zmuszeni zrezygnować z gry w serialu "M jak miłość".

- Odpowiem tyle, że nam pracuje się tak, jak nam się pracowało, bo profesjonalnie podchodzimy do pracy – zadeklarowała aktorka.

- Nie będę nic więcej komentować, bo jasno wyraziłam się na swoim instagramie. Proszę o uszanowanie mojej prośby – dodała.

Jak widać Adriana Kalska nie daje się ponieść emocjom i faktycznie zachowuje w pracy profesjonalizm. Z okazji urodzin życzymy jej wszystkiego, co najlepsze.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)