Ostra reakcja Zamachowskiego. "Proszę mnie o nią nie pytać"

Ostra reakcja Zamachowskiego. "Proszę mnie o nią nie pytać"

Zbigniew Zamachowski nie lubi poruszać już publicznie tematu Moniki Richardson
Zbigniew Zamachowski nie lubi poruszać już publicznie tematu Moniki Richardson
Źródło zdjęć: © AKPA
04.01.2023 08:41, aktualizacja: 04.01.2023 09:06

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się w 2021 roku. Wciąż nie mają jednak za sobą rozwodu, o co Zamachowski został ostatnio zapytany przed jednego z dziennikarzy. Jego odpowiedź? Niektórych może zaskoczyć.

To miała być miłość do grobowej deski. Dla każdego z nich - trzecie małżeństwo. Po prawie dziesięciu latach związku podjęli decyzję o rozstaniu. Od 2021 roku mają jednak pozostawać bez rozwodu. Dlaczego? Oboje unikają odpowiedzi na to pytanie. Z początkiem nowego roku Zbigniew Zamachowski został o to zapytany przez dziennikarza jednego z portali. Stanowcza reakcja oraz mocne słowa mogą być dla wielu osób zaskakujące.

Zbigniew Zamachowski o rozwodzie z Richardson

Zbigniew Zamachowski nie lubi poruszać już publicznie tematu Moniki Richardson.

- Monika mnie już nie interesuje. Proszę mnie o nią nie pytać - powiedział w krótkiej rozmowie telefonicznej z fakt.pl, po czym (jak poinformował portal) rozłączył się.

W odpowiedzi na SMS-a dotyczącego daty rozwodu z Moniką Richardson - a konkretnie, czy będzie miał on miejsce w 2023 roku, Zamachowski stwierdził, że "pytanie o prywatne sprawy jest nietaktowne". Richardson nie chciała natomiast skomentować jego słów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Richardson i Zamachowski nie mają ze sobą kontaktu

Oboje układają swoje życie od nowa, a dowodem na to są m.in. kolejne związki. Monika Richardson już w 2021 roku zaczęła spotykać się z Konradem Wojterkowskim, a Zbigniew Zamachowski - z Gabrielą Muskałą. Richardson, która swego czasu nosiła nazwisko Zamachowska, mimo braku rozwodu powróciła jednak do nazwiska po pierwszym mężu.

- To jest taki były, a jakoby go nie było. I tyle mam do powiedzenia w tej sprawie. Nic się nie wydarzyło w tej kwestii. Jest moim obecnym mężem na papierze, bo nie mamy rozwodu. Decyzją administracyjną mam zmienione nazwisko, więc jestem Monika Richardson. I nie ma już w ogóle żadnych śladów wkrótce już mojego byłego męża w moim życiu, że tak powiem - powiedziała Richardson w rozmowie z Jastrząb Post w 2022 roku.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta