Blisko ludziZaskoczył żonę oświadczynami po 25 latach. Pierwszym "brakowało romantyzmu"

Zaskoczył żonę oświadczynami po 25 latach. Pierwszym "brakowało romantyzmu"

Mąż Katie oświadczył się ponownie po 25 latach
Mąż Katie oświadczył się ponownie po 25 latach
Źródło zdjęć: © Instagram | Katie Prentiss
25.12.2021 13:45

Nagranie ponownych oświadczyn stało się prawdziwym viralem na TikToku. Niezwykły gest męża Katie z Portland pokazuje, że na wyznanie uczuć zawsze jest dobry czas!

Katie Prentiss z pewnością nie przypuszczała, że przyjdzie jej zostać gwiazdą TikToka i to w taki sposób. Nagranie z drugich oświadczyn jej męża jest niczym krótkometrażowy film romantyczny, którym zachwyca się mnóstwo internautów. Wideo zarejestrowało ten ważny moment, który ogląda się ze wzruszeniem i przyjemnością.

Ponowne oświadczyny po 25 latach małżeństwa. Zaskoczył żonę w parku

Mąż Katie postanowił zrobić jej niespodziankę, kiedy wybranka jego serca udała się z 17-letnią córką do Nowego Jorku. W tajemnicy przez żoną pojechał za nią do miasta, aby tam pojawić się znikąd, kiedy Katie z córką spacerowały do Central Parku. Brian nagle wyłowił się z tłumu i uklęknął na jedno kolano i wyciągnął z kieszeni puzderko z pierścionkiem. Mąż kobiety wyznał, że nigdy nie spotkał wspanialszej osoby. Wyznał też, że chciałby się z Katie ponownie ożenić.

"Mój mąż i córka planowali to od miesięcy! Jak to możliwe, że to moje życie?" - napisała szczęśliwa Prentiss na TikToku.

17-latka uwieczniła całe zajście na wideo, tłumacząc, że robi mamie zdjęcie. Film trafił na TikToka, gdzie zdobył miliony wyświetleń.

Mąż zapragnął zrobić coś romantycznego

Z nagrania dowiadujemy się, że Brian chciał zrobić niespodziankę Katie, ponieważ przez lata czuł, że jego pierwsze oświadczyny nie były wystarczające.

- Za pierwszym razem brakowało romantyzmu. Pomyślałem więc, że polecę daleko i cię zaskoczę - słyszymy mężczyznę na nagraniu.

Żona Prentissa oczywiście była bardzo zaskoczona. Niczego z tego, co zaszło się nie spodziewała. Kobieta przez dłuższy moment nie była w stanie wydusić z siebie słowa.

- Jesteś jedną z najbardziej niesamowitych, nieustraszonych, pięknych, wspaniałych osób, jakich kiedykolwiek spotkałem. Po 25 latach chciałbym ponownie spędzić z tobą resztę życia. Chciałabym znów się z tobą ożenić. Możesz mnie uszczęśliwić na zawsze - kontynuuje Brian, wkładając Katie pierścionek na właściwy palec.

Po chwili oboje wstają i obejmują się, aby złożyć pocałunek, tym samym wywołując w parku niezłe poruszenie. Dookoła spacerowicze biją brawo. Słyszymy również wzruszający płacz "zaręczonych" oraz córki. W komentarzach pod nagraniem wiele internautów wyznało, że płakało razem z całą rodziną - i trudno się temu dziwić!

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także