Blisko ludziZawirowania w związku Jennifer Lopez. Alex Rodriguez zdradził gwiazdę?

Zawirowania w związku Jennifer Lopez. Alex Rodriguez zdradził gwiazdę?

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. ASK
05.02.2021 10:46

Jennifer Lopez z pewnością przechodzi teraz trudne chwile. Nad jej związkiem z Alexem Rodriguezem zawisły czarne chmury – informują zagraniczne media. Portale plotkarskie donoszą, że partner J.Lo ma romans z gwiazdą reality show. Kobieta wydała oświadczenie.

Jennifer Lopez poznała Alexa Rodrigueza w 2017 roku. Baseballista nie miał dobrej reputacji. Był uważany za amanta i imprezowicza. Zawsze pokazywał się w towarzystwie pięknych kobiet, ma za sobą kilka związków z gwiazdami. Spotykał się z Cameron Diaz, Kate Hudson oraz Madonną. Większość osób może go kojarzyć z aferą dopingową. W 2013 roku poszedł do sądu z ligą bejsbolową.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się w 2019 roku i planują ślub. Teraz okazuje się, że może zostać odwołany. Wszystko za sprawą skandalu, o którym informują zagraniczne media. Od plotek o zdradzie Rodrigueza aż huczy.

To nie pierwsza zdrada Rodrigueza, o której głośno w mediach. W 2017 roku sportowiec podejrzewany był o romans z modelką fitness, w 2019 roku, tuż po zaręczynach z J.Lo, podejrzewano go o bliższą relację z modelką "Playboya".

Obraz
© Getty Images

Kim jest rzekoma kochanka Rodrigueza?

Zagraniczne portale informują o kolejnej zdradzie sportowca. Uczestniczka reality show "Southern Charm", Madison LeCroy, o romansie miała zwierzyć się koledze z planu. Ta informacja przedostała się do mediów i narobiła zamieszania. I to sporego, bo LeCroy postanowiła wydać oświadczenie i skomentować sprawę. Jak sama potwierdziła, znają się, ale bliższa relacja ich nie łączy. - Skontaktował się ze mną i tak, rozmawialiśmy, ale poza tym nie było nic… Nigdy go nie widziałem, nawet go nie dotykałam - powiedziała. Gwiazda reality show przyznała, że zna sportowca od roku. Nie zamierza rozbijać jego związku ze słynną piosenkarką.

Źródło artykułu:WP Kobieta