Blisko ludziZginął 18 lat temu osieracając 6-letnią wówczas Wiktorię. Co dziś robi córka Waldemara Goszcza?

Zginął 18 lat temu osieracając 6‑letnią wówczas Wiktorię. Co dziś robi córka Waldemara Goszcza?

Waldemar Goszcz
Waldemar Goszcz
Źródło zdjęć: © AKPA
28.06.2021 14:49

Waldemar Goszcz był pierwszym polskim supermodelem. Do tego zajmował się aktorstwem i śpiewał. We wspomnieniach wielu fanów pozostanie jako Adam Rozdrażewski z serialu "Adam i Ewa".

Waldemar Goszcz – tragiczny wypadek

Waldemar Goszcz zginął 24 stycznia 2003 roku. Był wieczór, a artysta razem z muzykiem Filipem Siejką i aktorem Radosławem Pazurą wracał z koncertu.

Serialowy Adam prowadził auto, choć jak wspominał jego przyjaciel, nie był dobrym kierowcą. Tuż przed wypadkiem miał się nawet zmienić z Filipem Siejką, w związku z tym, ten rozpiął pas bezpieczeństwa. Podczas zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem prawdopodobnie to uratowało mu życie, wypadł przez przednią szybę. Waldemar Goszcz zginął na miejscu, a Radosław Pazura odniósł poważne obrażenia. Podczas jazdy spał na tylnym siedzeniu.

Co dziś robi Wiktoria Goszcz?

Waldemar Goszcz osierocił tego dnia córkę Wiktorię, miała wówczas 6 lat. Zawsze była oczkiem w głowie ojca. Po rozwodzie starał się jej zapewnić jak najlepsze warunki, zabiegał o kontakt z nią. Jego śmierć w 2003 roku była dla dziecka wstrząsem.

Dziś Wiktoria Goszcz sama jest matką. Kilka miesięcy temu urodziła synka Stasia. Po porodzie poświęciła dużo energii na zbudowanie swojego bloga dotyczącego rodzicielstwa. 24-latka jest też na ostatni roku studiów na kierunku "psychologia". Obecnie pisze pracę magisterską.

Poza psychologią kobieta interesuje się modelingiem. W lutym 2018 roku wzięła udział w pokazie kolekcji "Under Pressure" Macieja Zienia. W 2020 roku jej zdjęcia z jednej z sesji znalazło się w branżowym piśmie modowym "Eclair Magazine".

"Mam na imię Wiktoria, ale muszę się wam przyznać, że nie lubię jak się tak do mnie zwraca. Wolę Wika czy Wiki, jakoś tak bardziej na luzie. Jestem mamą kilkumiesięcznego Stasia i dwóch futrzastych kociaków. Po porodzie wiele rzeczy uległo przewartościowaniu. Do tego stopnia, że z dnia na dzień postanowiłam wyrzucić moje badanie magisterskie do kosza i zacząć pracę od nowa. Po 5-ciu latach jestem na ostatniej prostej do otrzymania tytułu magistra psychologii. Poza tym, interesuje się modą i gotowaniem. Od niedawna umiem nawet piec torty" – pisze sama o sobie Wiktoria Goszcz.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta