Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
kosmetyczka
22-11-2013 09:20

Zgłoś swoją kosmetyczkę do tytułu Miss Kosmetyczek 2014

Masz dosyć sztucznych piękności i plastikowego seksapilu? Pokaż urodę prawdziwych kobiet. Powiedz swojej ulubionej kosmetyczce o Miss Kosmetyczek 2014 i wesprzyj wydarzenie marki Clarena - bo naturalne piękno ma znaczenie.

Share
Zgłoś swoją kosmetyczkę do tytułu Miss Kosmetyczek 2014Źródło: 123RF
d1iihf5

Masz swój ulubiony salon? Znasz kosmetyczkę idealną? Zgłoś ją do konkursu Miss Kosmetyczek - pomóż jej zdobyć koronę i atrakcyjne nagrody. Zgłoszenia przyjmowane są do 9 grudnia.

Po raz piąty Clarena organizuje prestiżowy konkurs Miss Kosmetyczek. Wydarzenie skierowane do kobiet, które zawodowo zajmują się pielęgnacją urody nie jest typowym konkursem piękności. – To inicjatywa, która ma promować urodę i siłę zwykłych kobiet. Chcemy pokazywać nie tylko to, co na zewnątrz, ale również to, co wewnątrz. Szukamy pań, które stawiają na rozwój, promują kobiecość, edukują swoje klientki i doradzają w zakresie właściwej pielęgnacji – mówi Patricia Popławska, prezes i założycielka firmy Clarena.

Możesz decydować

W tym roku organizatorzy konkursu wprowadzili specjalną ankietę rekomendacyjną dla klientek salonów urody. Co to oznacza? Zawarte w nich opinie będą podstawą typowania pretendentek do tytułu Miss. - Ta metoda pozwala zwrócić uwagę na kluczowe aspekty pracy kosmetyczek, poznać oczekiwania pań korzystających z ich usług oraz przybliżyć sylwetki uczestniczek.

d1iihf5

- Udział w konkursie nie wymaga wyglądu modelki, a obecność w plebiscycie to doskonała szansa na podszkolenie warsztatu i naukę nowych rzeczy – dodaje Patricia Popławska. Trzeba się jednak spieszyć. Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 9 grudnia, więc czasu pozostało niewiele. Spośród otrzymanych ankiet jury wytypuje dwanaście finalistek. Panie zostaną zaproszone na specjalne zgrupowanie, podczas którego spotkają się z symbolem kobiecego sukcesu, założycielką marki Clarena – Patricią Popławską i podszkolą swój warsztat kosmetyczny w trakcie szkoleń w siedzibie firmy. Tam dowiedzą się m. in., jak wspierać swój biznes i poznają sekrety pielęgnacji urody.

Promuj kobiecość

Zdobywczyni korony Miss otrzyma wiele atrakcyjnych nagród rzeczowych oraz pakiet profesjonalnych szkoleń. Nie są to jednak najważniejsze korzyści płynące z udziału w Miss Kosmetyczek 2014. Konkurs pozwala na skuteczną promocję salonu, naturalnego piękna i potencjału Polek. To bez wątpienia wydarzenie jedyne w swoim rodzaju.

Zdobywczyni korony i prestiżowego tytułu Miss zostanie wyłoniona podczas uroczystej gali 19 stycznia. Wydarzenie uświetni obecność znanych gości ze świata kultury i biznesu. Nie czekaj, powiedz o konkursie swojej kosmetyczce i zawalcz o koronę dla zwykłych dziewczyn! Szczegóły konkursu Miss Kosmetyczek 2014 oraz materiały potrzebne do zgłoszenia dostępne są na stronie: www.misskosmetyczek.pl

Harmonogram konkursu Miss Kosmetyczek 2014:
- 2 do 16 grudnia 2013 r. – obrady jury,
- 16 do 31 grudnia 2013 r. – poznajemy finalistki konkursu,
- 5 do 8 stycznia 2014 r. – zgrupowanie dla finalistek konkursu,
- 19 stycznia 2014 r. – Gala Miss Kosmetyczek 2014.

d1iihf5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1iihf5
d1iihf5