Blisko ludziZirytowana Joanna Koroniewska. Zabrała głos w sprawie internetowych zbiórek

Zirytowana Joanna Koroniewska. Zabrała głos w sprawie internetowych zbiórek

Zirytowana Joanna Koroniewska. Zabrała głos w sprawie internetowych zbiórek
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Klaudia Stabach
21.12.2019 13:22, aktualizacja: 22.12.2019 12:32

Rodzice chorych dzieci coraz częściej zakładają internetowe zbiórki pieniędzy na ich leczenie. Wielu celebrytów chętnie angażuje się w pomoc i udostępnia u siebie linki. Niestety okazuje się, że nie zawsze dobrze się to kończy. Joanna Koroniewska zapowiedziała, że od teraz będzie pomagać na swoich zasadach.

Ostatnio Joanna Koroniewska poruszyła niezwykle istotny temat. Aktorka nie ukrywa, że jest wrażliwa na cierpienie małych dzieci i chętnie pomaga ich rodzicom w zbieraniu pieniędzy na leczenie, jednak zauważa, że jej wielkoduszność czasem jest traktowana w bardzo przedmiotowy sposób.

"Jedna z naprawdę fajnych osób mi napisała, że nie będzie bawić się w Boga, wybierać osoby chore, którym pomaga, więc nie udostępnia ZBIÓREK w ogóle. Pomyślałam wtedy, że to nie jest słuszna metoda, ale kiedy jestem odbiorcą takich zdarzeń i widzę czasami, co dzieje się wkoło - jakimi metodami ludzie próbują wpłynąć na decyzje innych. Naprawdę powoli zaczynam tę osobę rozumieć" - podsumowała aktorka.

Pod koniec posta Joanna Koroniewska zapewniła, że nadal będzie pomagać, ale już na pewno nie każdemu. "Na swoich zasadach. Przykro mi, ale proszę wszystkich chcących pomóc o rozwagę. Bez niej niczego nie osiągniemy" - stwierdziła.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także