Znają się z popularnym ewangelizatorem. "Spędzamy wspólnie czas"

Znają się z popularnym ewangelizatorem. "Spędzamy wspólnie czas"

Bracia Golec
Bracia Golec
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
24.04.2024 14:55, aktualizacja: 24.04.2024 15:19

Marcin Zieliński to ewangelizator, który na swojej drodze spotkał wielu polskich celebrytów. Wśród osób, z którymi nawiązał bliższy kontakt, są bracia Golec. O tym, jak wyglądają ich relacje, Zieliński opowiedział na łamach książki "OdNowa! Znam Kościół, który żyje".

"Widziałeś ich w telewizji, gdy byłeś dzieckiem, a teraz oni sami do ciebie dzwonią, bo chcą się spotkać" - wyjawił w wywiadzie Marcin Zieliński, wspominając o swojej znajomości z braćmi Golec. Rozmowę w całości można przeczytać na łamach "OdNowa! Znam Kościół, który żyje", której fragment został opublikowany na portalu Plejada.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zna osobiście braci Golec. Powiedział, jakie mają relacje

Marcin Zieliński wspomniał, że polskich celebrytów zaczął poznawać w Warszawie, kiedy organizował modlitwy o uzdrowienie. Ewangelizator przyznał, że swojego czasu jego bliską przyjaciółką była Paulina Krupińska. Choć dziś nie mają ze sobą częstego kontaktu, nadal łączy ich silna więź.

Znajomości z osobami powiązanymi z show-biznesem łączyły się często z tym, że Zieliński bywał na koncertach i festiwalach. Jak przyznał w trakcie rozmowy z Renatą Czerwicką, niektóre relacje przetrwały do dziś.

"Bywało, że chodziłem co tydzień na inne koncerty, bo akurat otrzymywałem bardzo dużo zaproszeń. Zaprzyjaźniłem się z rodziną Golców z Golec uOrkiestra. Spędzamy wspólnie czas, wspieramy się duchowo, dość dobrze się też rozumiemy, bo prowadzimy podobny, podróżniczy tryb życia. Traktujemy się chyba nawet trochę jak rodzina" - tłumaczył ewangelizator w przytoczonym przez Plejadę fragmencie książki.

Jak dodał Zieliński, przyglądając się ludziom ze świata show-biznesu, myśli, że ich środowisko jest trudne przez presję, jaką się na nich wywiera.

- Taka "głębsza warszawka" prowadzi styl życia, który jest niełatwy do pogodzenia z byciem katolikiem i z byciem człowiekiem wierzącym, to znaczy takim, jaki żyje tym, w co wierzy, a nie tylko mówi, że jest wierzący - ocenił.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta