Bratanica Golców się wygadała. Oto jak obchodzą się z żonami

Bracia Golec kończą 49 lat
Bracia Golec kończą 49 lat

19.02.2024 11:32, aktual.: 19.02.2024 12:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Łukasz i Paweł Golcowie 19 lutego 2024 roku skończyli 49 lat. Jacy są prywatnie? Rąbka tajemnicy uchyliła niedawno ich bratanica, która skomentowała medialne doniesienia. - Tak się rodzą plotki. (...) W domu na cztery spusty i jeszcze z łańcuchem - odpowiedział jej żartobliwie Paweł.

Golec uOrkiestra to jeden z najpopularniejszych rodzinnych polskich zespołów. Utwory braci bliźniaków towarzyszą nam od lat, a wraz z nimi - informacje związane z ich życiem prywatnym, które ciekawi nie tylko wiernych fanów. Jak wiadomo, obydwaj bracia są szczęśliwymi mężami oraz ojcami. Mają jednak problem z własnym towarzystwem.

Bracia Golec potrzebują od siebie odpoczynku

Bracia Golec rzadko udzielają wywiadów - w szczególności tych związanych z życiem prywatnym. W rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie" przyznali jednak, że łączy ich szczególna więź z żonami. W utrzymaniu dobrych relacji pomaga im często modlitwa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Łączy nas wiele i codziennie dziękujemy Bogu, że połączył nasze drogi. A kiedy zdarzają się ciche dni, wtedy modlimy się o siebie nawzajem i pracujemy - każde nad swoim własnym ego, które zawsze chce swego - ujawnił Łukasz Golec.

Choć dwa lata temu każdy z nich udał się z żoną oraz dziećmi na Bałkany, pojechali osobno, w innych terminach. W wywiadzie nie ukrywali, że nawet oni potrzebują przerwy od swojego towarzystwa, którego od wielu lat, z racji wspólnych występów, mają nadto.

Bracia Golec kontrolują żony?

Szczególna więź to jednak nie wszystko. W jednym z odcinków "Stylowego Taxi Agaty", programu prowadzonego przez Agatę Młynarską, dziennikarka postanowiła zapytać obecną w studiu bratanicę Golców - Bognę, o to, jak wyglądają zagraniczne podróże żon muzyków. Wszystko w związku z kontrowersyjnymi doniesieniami o ich kontrolowaniu.

- Ja słyszałam, że oni nie pozwalają im wyjeżdżać za granicę, albo wyjeżdżać na wakacje samym. Że są tak zazdrośni. No słuchaj, ja nie powiem która, bo nie chcę, żeby w domu była masakra piłą mechaniczną. Jedna z nich mi powiedziała, patrząc głęboko w oczy, jak pytałam ją o plany i tak dalej, a ona mówi: "Wiesz, ja nie mogę. Mój mąż chce, żebym ja siedziała w domu". Ja się wtedy za głowę chwyciłam. Powiedz, czy to jest prawda - zapytała Młynarska.

Jej pytanie zaskoczyło bratanicę Golców. Z odpowiedzi wynika jednak, że mogło zawierać odrobinę prawdy.

- Trochę tak, trochę nie. Być może słyszałam (o tym - przyp. red.) - odparła dziewczyna.

Jak zareagowali na to bracia Golec?

- Tak się rodzą plotki. (...) W domu na cztery spusty i jeszcze z łańcuchem - skomentował z żartem Paweł Golec.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (44)