Trwa ładowanie...

Zobacz Yaya DaCostę ucharakteryzowaną na Whitney Houston

Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie Yaya DaCosty w roli Whitney Houston.
Share
Zobacz Yaya DaCostę ucharakteryzowaną na Whitney Houston
Źródło: WENN/NEWSPIX.PL
d4kzumg

Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie Yaya DaCosty w roli Whitney Houston. Aktorka wciela się w piosenkarkę w obrazie zatytułowanym po prostu "Whitney Houston". Poniżej można zobaczyć DaCostę ucharakteryzowaną na gwiazdę muzyki. Zdjęcie nawiązuje do okładki albumu "Whitney" z 1987 roku. Obraz ma koncentrować się na związku gwiazdy z Bobbym Brownem.

Za kamerą staje Angela Basset. Premiera produkcji, która powstaje dla Lifetime, planowana jest na przyszły rok.

Męża, Bobby'ego Browna, zagra Arlen Escarpeta, z kolei Rolonda Ross sportretuje Robyn, przyjaciółkę i powierniczkę Houston.

(fot. WENN/NEWSPIX.PL)

Whitney Houston zmarła 11 lutego 2012 roku. Jej ostatnie, aktorskie i muzyczne dokonaniem to film "Sparkle" i towarzyszący mu soundtrack. W latach 80. Houston była pierwszą afroamerykańską artystką, która regularnie pojawiała się w stacji MTV. Jej pierwszy longplay stał się najlepiej sprzedającym się albumem debiutanckim solowej artystki w historii. Wokalistka była też pierwszą kobietą, która zadebiutowała na pierwszym miejscu na liście Billboard 200 i jej kolejnych siedem singli pojawiło się na 1. miejscu na liście Billboard Hot 100. Podczas ponad 25-letniej kariery jej albumy i single rozeszły się w nakładzie przekraczającym 170 milionów egzemplarzy.

d4kzumg

Whitney Houston i Bobby Brown poznali się w 1989 roku podczas Soul Train Music Awards. Pobrali się w lipcu 1992 roku. W marcu 1993 na świat przyszło ich jedyne dziecko, córka, Bobbi Kristina Brown. Małżeństwo było burzliwe, a do mediów co jakiś czas docierały informacje o przemocy i narkotykach. Para rozstała się w 2006, a oficjalnie rozwiodła w kwietniu 2007 roku.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Yaya DaCosta będzie Whitney Houston*

* Rodzina Whitney Houston niezadowolona z filmu Angeli Bassett*

* Angela Bassett kręci film o Whitney Houston*

d4kzumg

Podziel się opinią

Share
d4kzumg
d4kzumg