Trwa ładowanie...
d2hv974

Zobaczył matkę w piśmie dla dorosłych. To był jednak dopiero początek

Jego matka w czasach swojej młodości nie miała oporów przed rozbieraniem się przed kamerą. W efekcie powstało kilka sesji zdjęciowych w prasie dla dorosłych i nie tylko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matka mężczyzny pozowała w latach 90-tych
Matka mężczyzny pozowała w latach 90-tych (123RF)
d2hv974

Mężczyzna z Bydgoszczy opisał swoją historię na forum portalu Kafeteria. Szuka porad u osób, które miały w swoim życiu podobną sytuację.

- Moja matka w latach 90-tych pozowała do aktów, miała kilka sesji w prasie dla dorosłych oraz kilka ról drugoplanowych w zagranicznych filmach erotycznych, ale pornograficznych - pisze na forum. - Nie wpłynęło to w jakiś specjalny sposób na moje życie, pomijając oczywiście kilka incydentów. Ktoś ma podobne doświadczenia? - zapytał.

Okazało się, że nie tylko on ma takie doświadczenia w rodzinie.

d2hv974

- Moja kuzynka prowadzi dobrze prosperujący sex shop - pisze inny internauta. - W sumie rodzina jakoś się tym nie interesuje.Babcia 90-letnia nawet się śmieje, jak czasami oglądają razem katalogi z nowościami.

Kolejna osoba dodaje, że ma w takiej sytuacji szwagierkę. Nie chce jednak zdradzić, czym dokładnie zajmuje się kobieta, bo zbiera mu się na wymioty. Sytuacja ma być trudna dla całej rodziny.

Internauci przyznają, że choć sprawy nie są proste, to jednak da się z nimi żyć - choć to zależy oczywiście od profesji i osoby. A wy spotkaliście się kiedyś z taką sytuacją? Prześlijcie nam swoje historie przez dziejesie.wp.pl

d2hv974

Podziel się opinią

Share
d2hv974
d2hv974