Trwa ładowanie...

Zobaczył tatę, który wrócił z wojny. Przy tym nagraniu nie da się nie uronić łzy

Na TikToku pojawiło się wideo ukazujące moment, w którym ukraiński chłopiec widzi swojego ojca. Mężczyzna szczęśliwie wrócił z frontu do domu. Reakcja dziecka ściska za serce - to nagranie koniecznie trzeba obejrzeć z dźwiękiem.

Share
Chłopiec rzuca się w ramiona swojego taty, który wrócił z frontuChłopiec rzuca się w ramiona swojego taty, który wrócił z frontuŹródło: TikTok, fot: yuliatelaga
dckgift

Wojna w Ukrainie trwa już cztery miesiące. W tym czasie wiele rodzin przeżywa rozłąkę - mężowie oraz ojcowie musieli spełnić swój narodowy obowiązek i chwycić za broń. Niestety, wciąż nie widać końca rosyjskiej agresji. Bliscy mężczyzn często tygodniami nie wiedzą, czy żołnierze żyją. Takie powroty do domu, jak ten pokazany na TikToku, rozdzierają serce.

Prawdziwe oblicze wojny. Od nagrania biją emocje

Nagranie ma blisko dziewięć milionów wyświetleń. Na filmie widzimy chłopca, który jeszcze nie wie, że za chwilę zobaczy swojego tatę. Ojciec bohatera nagrania walczył na froncie za ojczyznę. Gdy dziecko orientuje się, że mężczyzna wrócił do domu, słyszymy jego rozdzierający krzyk. Młody obywatel Ukrainy rzuca się w ramiona rodzica, który również ledwo powstrzymuje wzruszenie. Już od samego początku nagrania łzy same cisną się do oczu. Ten intymny moment tylko pokazuje, jak mocno obecną sytuację przeżywają wszyscy mieszkańcy napadniętej przez Rosję Ukrainy.

dckgift

Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów z całego świata. Osoby, które zdecydowały się na pozostawienie kilku słów, przyznają, że nie były w stanie powstrzymać płaczu przy oglądaniu wideo.

"Aż łzy cisną się do oczu, gdy widzę taką szczęśliwą reakcję dziecka";

"Bardzo smutne. Niech każdy wróci";

"Jak to dziecko tęskniło za ojcem";

"Ukraino, pozostań silna. Modlimy się za ciebie" - czytamy.

Nie każde ukraińskie dziecko ma tyle szczęścia

Niestety, nie wszystkie historie mają szczęśliwe zakończenie - znajdziemy też takie, w których rodzic nie wrócił do domu. Nie tak dawno media obiegło poruszające zdjęcie, na którym widzimy siedmioletnią dziewczynkę, wyciągniętą spod gruzów bloku. Młoda Ukrainka miała obrażenia ciała, które nie zagrażają życiu. Jej ojciec zginął w momencie ostrzału jednego z kijowskich budynków.

dckgift

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Pomoc dla osób z Ukrainy. Czego najbardziej potrzeba?

dckgift
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dckgift
dckgift