Oto co powiedziała o rządzie Tuska. "Dopiero pierwszy krok"

Oto co powiedziała o rządzie Tuska. "Dopiero pierwszy krok"

Zofia Zborowska
Zofia Zborowska
Źródło zdjęć: © AKPA
26.01.2024 15:47, aktualizacja: 26.01.2024 17:05

Zofia Zborowska na Instagramie często opowiada o macierzyństwie, samoakceptacji, a także akcjach społecznych, w które się angażuje. Przed 15 października, aktorka czynnie zachęcała fanów do oddania głosu w wyborach. Teraz postanowiła ocenić nowy rząd.

Zofia Zborowska jest córką aktorskiej pary, Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej. Artystka jest także żoną siatkarza, Andrzeja Wrony i matką 2,5-letniej córeczki. Już wkrótce rodzina 36-latki powiększy się o kolejną pociechę, a Nadziejka doczeka się młodszej siostrzyczki.

Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych nieraz publikuje wzruszające zdjęcia z rodziną, ukrywając przy tym twarz córki. Zborowska czynnie też komentuje bieżące wydarzenia w Polsce. Przed wyborami parlamentarnymi zachęcała swoich obserwatorów do pójścia na wybory i oddania ważnego głosu. Po zaprzysiężeniu rządu Donalda Tuska postanowiła ocenić zmiany w polskiej polityce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zofia Zborowska oceniła rząd Donalda Tuska

Przy okazji 50-lecia artystycznego Wiktora Zborowskiego Zofia Zborowska została zapytana na temat obecnej władzy. 36-latka w rozmowie z dziennikarką Plejady, wyraziła nadzieję na pozytywne zmiany.

- Czuję się zdecydowanie bardziej spokojna. Trzymam kciuki za to, żeby obecny rząd nie nas zawiódł i żeby działał prężnie, bo to jest dopiero pierwszy krok, że się udało. Teraz liczymy na dużo zmian - powiedziała Zborowska.

Zofia Zborowska głośno sprzeciwiała się decyzjom wcześniejszego rządu

Aktorka nie kryła swojej krytyki dotyczącej m.in. zaostrzenia prawa do aborcji. 36-latka nie zgadzała się także z opiniami internautów, którzy mówili, że ich głos nic nie zmieni i nie planują pójść do urn wyborczych. W trakcie kampanii Zofia Zborowska przestrzegała fanki, co może wydarzyć się, gdy do władzy ponownie dojdzie PiS lub Konfederacji.

"Dziewczyny, serio, te wybory są cholernie ważne, zwłaszcza dla kobiet. Poświęćcie chwilę i poczytajcie, doedukujcie się. Konfederacja i PiS to jest najgorsza opcja dla kobiet od lat" - przekonywała wtedy na Instagramie.

Zborowska jeszcze przed 15 października opublikowała filmik, w którym poinformowała, że idzie na wybory i zabiera ze sobą swoją mamę. "53 proc. wyborców to są kobiety. To on nas zależy, jaki będzie los Polski" - zaznaczyła.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta