Żona go zdradziła. Spotkał ją znowu po 20 latach

Żona go zdradziła. Spotkał ją znowu po 20 latach

Gienek wyznał, co teraz robi jego żona
Gienek wyznał, co teraz robi jego żona
Źródło zdjęć: © Facebook | Rolnicy Podlasie
16.05.2023 11:46, aktualizacja: 16.05.2023 13:38

Gienek jest jednym z najpopularniejszych uczestników programu "Rolnicy. Podlasie", a swoje gospodarstwo prowadzi z synem. W wywiadzie zdradził nieco więcej na temat swojej żony.

Emitowany na antenie Fokus TV program "Rolnicy. Podlasie" od kilku lat przyciąga przed telewizory wielu widzów. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników niewątpliwie jest Gienek, który swoje położone w Plutyczach gospodarstwo prowadzi wraz z najstarszym synem, Andrzejem.

Mężczyźni wzięli niedawno udział w innej produkcji - "Miasto Wieś" i gościli w swoim gospodarstwie parę z Warszawy - ochroniarza gwiazd Roberta oraz jego partnerkę Katarzynę, kosmetolożkę, która zafundowała rolnikom domowe spa.

Gienek z programu "Rolnicy. Podlasie" szczerze o żonie

W programie Gienek występuje ze swoim synem Andrzejem, jednak ma jeszcze dwójkę dzieci - syna i córkę. W jednym z wywiadów dla "Gazety Współczesnej" opowiedział też o swojej żonie, która w pewnym momencie zdecydowała się od niego odejść. - 20 lat jak sobie przyjaciela znalazła. Trudno, poszła. Widać jej tam lepiej, jak była u nas - wyznał.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W opublikowanej na łamach "Super Expressu" rozmowie ponownie poruszył ten temat. Wyznał, co obecnie dzieje się z jego żoną.

- A moja pani wróciła po dwudziestu latach, ale żyje u córki - powiedział. Szczerze zareagował też na sugestię rozmówczyni o tym, że skoro wróciła, to "może dobrze będzie". - Ja jej nie wyganiał, ja jej prosić nie będę. Jak sama poszła, znalazła sobie lepszego - podsumował.

Gienek narzeka na swoją emeryturę

Choć Gienek, który w maju skończy 68 lat jeszcze pomaga synowi w prowadzeniu gospodarstwa, jest już na emeryturze. Niestety nie jest ona wysoka, na co nie raz narzekał w wywiadach.

Okazuje się, że pobierający świadczenie z KRUS Gienek, po 42 latach pracy otrzymał jedynie 1200 zł. - A niektórzy po 15 lat przepracowali i mają po trzy, cztery (tysiące - red.) - mówił w opublikowanym w "Super Expressie" wideo.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta