Zostawił ją po 12 latach. Odszedł do znanej piosenkarki

Zostawił ją po 12 latach. Odszedł do znanej piosenkarki

Dominika Kluźniak przeżyła trudne rozstanie
Dominika Kluźniak przeżyła trudne rozstanie
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
10.07.2023 08:18, aktualizacja: 10.07.2023 08:47

Choć Dominika Kluźniak jest obecnie w szczęśliwym związku z aktorem Karolem Pocheciem, to jej wcześniejsza relacja zakończyła się bardzo boleśnie. W mediach aż huczało od plotek, że jej poprzedni partner wdał się w romans z inną osobą publiczną. 10 lipca aktorka skończyła 43 lata.

Dominika Kluźniak zyskała wielką popularność i sympatię widzów dzięki takim serialom, jak "BrzydUla" oraz "M jak miłość". Jednak jej życie zawodowe toczy się przede wszystkim w teatrze i dubbingu. Prywatnie wychowuje ona dwie córki, które są owocem dwóch związków. Pierwszy zakończył się w atmosferze skandalu.

Wtedy zawiodła się na miłości

Dominika Kluźniak przez 12 lat tworzyła parę z aktorem Bartoszem Głogowskim, którego widzowie mogą kojarzyć z serialu "Korona królów. Jagiellonowie". W jednym z wywiadów aktorka zdradziła, że jej partner wyznał jej któregoś dnia, iż zakochał się w innej kobiecie. Jej świat się zawalił.

Nową miłością Głogowskiego okazała się popularna aktorka i piosenkarka Natalia Lesz. Kluźniak nie miała jednak zamiaru rozdmuchiwać medialnej afery. Zawsze dbała o swoją prywatność.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Prywatność ponad wszystko

– Po pierwsze nie chciałam tego komentować, bo zdawałam sobie sprawę, że tłumaczy się tylko winny. Po drugie w internecie nic nie ginie. Nie chciałam, żeby moje dzieci kiedyś przeczytały mój komentarz do tej sprawy, bo jej nie trzeba było komentować. Nie zrobiłam nic, co wymagałoby tłumaczenia się innym ludziom z życia prywatnego – powiedziała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

– Rzeczywiście odnosiłam wrażenie, dzięki prasie, że miałam wypisane "ofiara" na czole. A ja wcale się nią nie czułam. Nie czułam się niczemu winna – dodała, bowiem medialna narracja była taka, iż Kluźniak została zdradzona i porzucona.

Obecnie aktorka jest w szczęśliwym związku z aktorem Karolem Pocheciem. Mężczyzna pojawił się w takich produkcjach, jak "Bodo", "Ślepnąc od świateł", "Pitbull. Ostatni pies" czy "BrzydUla 2". Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2017 roku i doczekała się córki.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl