Blisko ludziZwiązek Pauliny Koziejowskiej i Macieja Orłosia jest szeroko komentowany. Partnerka dziennikarza zabrała głos

Związek Pauliny Koziejowskiej i Macieja Orłosia jest szeroko komentowany. Partnerka dziennikarza zabrała głos

Paulina Koziejewska ma dość przykrych komentarzy
Paulina Koziejewska ma dość przykrych komentarzy
Źródło zdjęć: © Instagram.com
oprac. APS

08.04.2022 09:01, aktual.: 08.04.2022 11:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maciej Orłoś rozwiódł się po 26 latach małżeństwa i związał się z dużo młodszą od siebie kobietą, Pauliną Koziejowską. Para dość długo ukrywała swoje uczucie przed światem. Gdy w końcu potwierdzili, że są parą, zalała ich fala krytyki i przykrych komentarzy. Ludzi raziła głównie różnica wieku.

Maciej Orłoś ma na koncie trzy małżeństwa i rozwody. Ostatnią żoną dziennikarza była Joanna Twardowska, którą poznał w 1995 roku. Para doczekała się dwójki dzieci, córki Melanii i syna Jakuba. Po 26 latach wspólnego życia powiedzieli sobie "koniec". Obydwoje nie komentowali swojej decyzji w prasie i chcieli zachować w tym względzie prywatność.

"Jest mi przykro"

Kiedy światło dzienne ujrzał po rozwodzie nowy związek Orłosia, na parę spadła krytyka. Internauci nie szczędzili ostrych słów, komentowali różnicę wieku między dziennikarzem a Pauliną Koziejowską, również związaną z mediami. Teraz kobieta zabrała głos w tej sprawie. Powiedziała w rozmowie z serwisem "Co za tydzień", że jest jej przykro, a hejt jest irytujący.

"To jest bardzo smutne, że my w Polsce cierpimy na totalny brak tolerancji, bo mamy jakieś takie 'standardy', jeśli chodzi o związek. Zastanawiam się, jaka powinna być według tych 'standardów' prawidłowa różnica wieku. (...) Przykre jest to, że ludzie przez taki pryzmat patrzą na jakąś relację" – oceniła prezenterka. Przypomnijmy, że ją i Macieja Orłosia dzieli 23 lata.

"Najważniejsza jest miłość"

Koziejowska dodała, że w związku najważniejsze jest uczucie między dwojgiem ludzi. Jeżeli ono uskrzydla, nic innego nie powinno się liczyć. Dodała, że nie będzie blokowała wszystkich ludzi obserwujących jej profil na Instagramie, którzy nie zgadzają się z jej zdaniem.

"Nie chcę też blokować wszystkich osób, które nie są w zgodzie z tym, co ja publikuję na Instagramie, ponieważ szanuję wszystkich swoich fanów, więc nie chcę, żeby mi tylko i wyłącznie słodzono, ale jeżeli zaczyna się jakaś dyskusja, zaczyna się jakaś polemika, to odpowiadam takim osobom, bo szanuję każdego człowieka" – napisała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (27)
Zobacz także