Trwa ładowanie...

Życzenia Manueli Gretkowskiej. "Chrystianizujcie się k…sami"

Manuela Gretkowska po raz kolejny postanowiła przekroczyć granice. Pisarka złożyła życzenia świąteczne na Facebooku. Nie wszystkim się one spodobają.

Share
Życzenia Manueli Gretkowskiej. "Chrystianizujcie się k…sami"
Źródło: ONS.pl
d24mpe3

54-letnia Manuela Gretkowska zamieściła na Facebooku post, w którym złożyła życzenia. Skierowane są tylko do części społeczeństwa. Politykom lub duchownym zdecydowanie nie spodoba się refleksja pisarki.

"WESOŁYCH ŚWIĄT, ale z powodu kościelnej pedofilii bez kuszenia dzieciątkiem i nieletnich pastuszków. Polityczni debile deliberują jak zakazać ludziom szczęścia - okaleczyć in vitro tak, żeby dzieci nie rodzić. Co z tego, że w tym czasie tysiącami umieramy z powodu smogu. Tym nie warto się zajmować, duszącym odorem świętości zalegającym nad Polską. Panowie życia i śmierci, zakazujecie rodzić, każecie umierać. Chrystianizujcie się k…sami. Wszystkim innym Wesołych Świąt" - napisała Gretkowska.

Manuela Gretkowska - pisarka, scenarzystka, felietonistka i działaczka społeczna. Ukończyła filozofię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Założyła polską Partię Kobiet. Pisała felietony do "Elle", "Cosmopolitan", "Wprost", "Polityki", "Machiny", "Cogito". Zwyciężczyni plebiscytu czytelników "Wysokich Obcasów" na Polkę Roku 2007. Nagrodzona Fenomenem 2006 przez redakcję tygodnika "Przekrój" oraz Elle Style Award 2007 w kategorii: Osoba Publiczna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d24mpe3

Podziel się opinią

Share
d24mpe3
d24mpe3