ycipk-3jg0e5

Życzenia Manueli Gretkowskiej. "Chrystianizujcie się k…sami"

Manuela Gretkowska po raz kolejny postanowiła przekroczyć granice. Pisarka złożyła życzenia świąteczne na Facebooku. Nie wszystkim się one spodobają.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Życzenia Manueli Gretkowskiej. "Chrystianizujcie się k…sami"
Życzenia Manueli Gretkowskiej. "Chrystianizujcie się k…sami" (ONS.pl)
ycipk-3jg0e5

54-letnia Manuela Gretkowska zamieściła na Facebooku post, w którym złożyła życzenia. Skierowane są tylko do części społeczeństwa. Politykom lub duchownym zdecydowanie nie spodoba się refleksja pisarki.

"WESOŁYCH ŚWIĄT, ale z powodu kościelnej pedofilii bez kuszenia dzieciątkiem i nieletnich pastuszków. Polityczni debile deliberują jak zakazać ludziom szczęścia - okaleczyć in vitro tak, żeby dzieci nie rodzić. Co z tego, że w tym czasie tysiącami umieramy z powodu smogu. Tym nie warto się zajmować, duszącym odorem świętości zalegającym nad Polską. Panowie życia i śmierci, zakazujecie rodzić, każecie umierać. Chrystianizujcie się k…sami. Wszystkim innym Wesołych Świąt" - napisała Gretkowska.

ycipk-3jg0e5

Manuela Gretkowska - pisarka, scenarzystka, felietonistka i działaczka społeczna. Ukończyła filozofię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Założyła polską Partię Kobiet. Pisała felietony do "Elle", "Cosmopolitan", "Wprost", "Polityki", "Machiny", "Cogito". Zwyciężczyni plebiscytu czytelników "Wysokich Obcasów" na Polkę Roku 2007. Nagrodzona Fenomenem 2006 przez redakcję tygodnika "Przekrój" oraz Elle Style Award 2007 w kategorii: Osoba Publiczna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3jg0e5

ycipk-3jg0e5
ycipk-3jg0e5