Życzenia świąteczne i noworoczne

Życzenia świąteczne i noworoczne
Źródło zdjęć: © iStock.com | Kate_Koreneva

21.12.2018 15:22, aktual.: 22.12.2018 20:44

Jak co roku składamy sobie życzenia na Święta i Nowy Rok. Jeśli nie wiesz, jakich słów użyć, a nie chcesz wypaść blado, skorzystaj z naszych propozycji i zaskocz bliskich i znajomych. Nadadzą się jako życzenia świąteczno-noworoczne w formie SMS-a czy maila.

Śmieszne życzenia świąteczne i noworoczne

Śmieszne życzenia świąteczne i noworoczne najlepiej sprawdzą się wśród wesołych znajomych. Można je też z powodzeniem wysłać do rodziny, którą spotka się przy wigilijnym stole. Zabawne rymy pomogą uratować niezręczną ciszę, zmienić temat czy rozpocząć lekką dyskusję.

  • Wesołych bombek, złotych trąbek, Anielskiego włosia i pieczeni z łosia. Makowca z sosnowca, rolady z szuflady I udanej Pasterki bez żadnej usterki.
  • Wesołego Jajka! Oj, to nie ta bajka. Przepraszam pomyłka - miała być choinka.
  • Dużo prezentów, mało w życiu zakrętów! Dużo bąbelków w szampanie i kogoś kto Ci zrobi śniadanie! A na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!
  • Żeby święta były syte, żeby rózgą było bite. By choinka w twojej chacie nie śmierdziała tak jak gacie. Tylko była kolorowa, a na dole stał se browar. Na pasterkę ruszaj śmiało, ksiądz na tacy ma za mało. Daj złotówkę albo dwie niech i on ucieszy się."

Sprawdź też inne ciekawe życzenia świąteczne.

Poważne życzenia świąteczne i noworoczne

Życzenia świąteczne na poważnie to stosowny wariant dla osób, z którymi łączą nas stosunki zawodowe. Wysyłać je można do pracowników, partnerów biznesowych czy klientów.

  • Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia, poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok.
  • Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie Ci spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Ciebie pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się wszystkie Twe marzenia.
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Dużo uśmiechu, siły i wytrwałości w dążeniu do celu, sukcesów w pracy, tylko słonecznych dni, przyjaźni, miłości i wielu buziaków, i aby ten Nowy Rok był dla Ciebie najlepszym.

Jeśli wśród znajomych mamy osobę duchowną, warto zdecydować się na życzenia, nawiązujące do nauki chrześcijańskiej.

  • Ogrzejemy Go ciepłem naszych serc, niech nie drży z zimna w kolebce. Jezus mały dobrą nowiną jest dla tych, którzy na niego czekali. Niech więc opłatek dziś - symbol pojednania - zamrożenie uczucia miłości obudzi i poderwie do góry rąk las, w podzięce za to, że jest Bóg co kocha nas.

Uniwersalne życzenia świąteczne i noworoczne

Uniwersalne życzenia świąteczne i noworoczne pasują do wielu sytuacji. Można umieścić je na Facebooku, wysłać SMS-em czy mailem.

  • Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku, by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem, By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój, a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem. By prezenty ucieszyły każde smutne oczy, by spokojna przerwa ukoiła złość. By Sylwester zapewnił szampańską zabawę, a kolędowych śpiewów nie było dość!
  • Dziś anioły latają po niebie i ogłaszają Boże Narodzenie. A gdy gwiazdka betlejemska zabłyśnie, to życzenia spełni wszystkie. Życzę wszystkiego co najlepsze, Zdrowia, szczęścia i miłości, A to wszystko resztę wynagrodzi. Wesołych i ciepłych z rodziną spędzonych świąt. Życzy ho hoo hooo!!!
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także