20 lat temu wzięła z nim ślub. Nie każdy wie, kto jest jej mężem

20 lat temu wzięła z nim ślub. Nie każdy wie, kto jest jej mężem

Paulina Chylewska przyszła z mężem na Galę Tygodnika "Piłka Nożna"
Paulina Chylewska przyszła z mężem na Galę Tygodnika "Piłka Nożna"
Źródło zdjęć: © AKPA
22.01.2023 10:59, aktualizacja: 22.01.2023 11:26

Paulina Chylewska pojawiła się na Gali Tygodnika "Piłka Nożna" wraz z mężem, który jest znanym dziennikarzem sportowym. Para działa zatem w jednej branży. Historia ich miłości może zaskakiwać, a od ich ślubu minie niebawem 20 lat.

W sobotę, 21 stycznia, gwiazdy polskiego sportu i ich najbliżsi zebrali się na Gali Tygodnika "Piłka Nożna". W blasku fleszy pozowali m.in. Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan, Szymon Marciniak i Magdalena Marciniak, Krzysztof Włodarczyk i Iwona Lewandowska. Na wydarzeniu pojawiła się również najbardziej znana para dziennikarzy sportowych, czyli Paulina Chylewska i Marcin Feddek.

Paulina Chylewska i Marcin Feddek na uroczystej gali

Paulina Chylewska postawiła na fuksjowy róż, który bił rekordy popularności w 2022 roku. Kreacja odznaczała się swobodną górą i lejącym się, satynowym dołem. Dziennikarka dobrała do tego złote dodatki – sandałki, kopertówkę i wiszące kolczyki. Natomiast Marcin Feddek zaprezentował się w czarnym garniturze w delikatną kratę.

Paulina Chylewska i Marcin Feddek przyszli na Galę Tygodnika "Piłka Nożna"
Paulina Chylewska i Marcin Feddek przyszli na Galę Tygodnika "Piłka Nożna" © AKPA | AKPA

Paulina Chylewska i Marcin Feddek – historia miłości

Paulina Chylwska i Marcin Feddek pracują jako dziennikarze sportowi w Polsacie. Teraz to samo miejsce pracy nie jest dla nich problemem, lecz niegdyś współpraca w redakcji sportowej TVP była powodem licznych kłótni. Dlatego na kilka lat drogi zawodowe pary się rozeszły. Chylewska i Feddek wzięli ślub w 2003 roku. Są rodzicami 15-letniej Leny i 11-letniej Niny. Jednak to historia ich poznania zaskakuje najbardziej.

Okazuje się, że Paulina Chylewska zaprosiła Marcina Feddka na studniówkę, mimo że go nie znała. On był synem koleżanki jej mamy, o którym słyszała, że dobrze tańczy. Jednak w tamtym momencie nie miała głowy do romansów – przygotowywała się do matury. Pięć lat starszy Feddek był nią do tego stopnia zauroczony, że finalnie wyjechał za Chylewską do Warszawy, gdzie miała rozpocząć studia. Walczył o jej względy i w końcu osiągnął swój cel.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl