23 lata temu znali ją wszyscy Polacy. Tak żyje dziś

Monika Sewioło była gwiazdą "Big Brothera"
Monika Sewioło była gwiazdą "Big Brothera"
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
oprac. IWC

25.04.2024 16:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Sewioło zdobyła popularność dzięki udziałowi w pierwszej polskiej edycji "Big Brothera" w 2001 r. Mimo że jej przygoda z reality show skończyła się dość szybko, widzowie dobrze ją zapamiętali. Jak żyje dziś była gwiazda "Big Brothera"? Wszystko wskazuje na to, że wciąż pielęgnuje starą pasję.

W momencie debiutu w głośnym formacie telewizyjnym Monika Sewioło miała 24 lata. Pomimo krótkiego pobytu w domu Wielkiego Brata, szybko zdobyła sympatię widzów. Lata później media przestały się o niej rozpisywać. Jednak dzięki mediom społecznościowym, można dowiedzieć się, co u niej słychać.

Była gwiazda "Big Brothera" w sieci udziela się rzadko

W mediach społecznościowych Monika Sewioło nie jest zbytnio aktywna. Liczba jej postów na Instagramie jest ograniczona, ale te, które się pojawiają, nie pozostawiają wątpliwości co do tego, co jest bliskie jej sercu – miłość do zwierząt oraz troska o środowisko naturalne. O wiele więcej postów pojawia się na Facebooku, ale i tu głównie dotyczą pomocy w znalezieniu nowych domów dla psów.

Więcej szczegółów znajdziecie dalej w artykule oraz w materiale wideo.

Monika Sewioło już podczas swojego pobytu w domu Wielkiego Brata podkreślała, że kocha psy. Jej domowym ulubieńcem jest brązowy chihuahua. Jakiś czas temu gwiazda "Big Brothera" podzieliła się z obserwatorami świątecznym zdjęciem czworonoga, który pozuje obok czekoladowej figurki zajączka, świątecznych słodkości oraz bukietu tulipanów.

Najnowsze posty Sewioło w mediach społecznościowych pokazują jej ogromne zaangażowanie w poszukiwanie nowych domów dla psów. Wiele z nich zostało zakończonych sukcesem.

Kobiet zaangażowana jest również w szeroko rozumianą ochronę przyrody. W jednym z postów zaprezentowała, w jaki sposób można pomagać pszczołom.

"Brakuje kwiatów, panuje susza i pszczoły próbują się napić z basenów, gdzie niestety często giną. Rozwiązaniem jest starte jabłko na talerzu z odrobiną wody. Dzięki soku z jabłka, pszczoły mogą czerpać siłę, nie ryzykując utonięciem, gdyż opierają się na kawałkach owocu. Dodatkowo, apeluję o to, by opryski przeprowadzać wieczorami, kiedy to pszczoły już nie są aktywne" - radziła.

Jak dziś wygląda Monika Sewioło? Jej najnowsze zdjęcie pochodzi z roku 2021, zapozowała na nim ze swoim pupilem.

Dołącz także do grupy na FB - #Wszechmocne. Informujemy tu na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach oraz nowych historiach. Przłącz się do nas, zaproś przyjaciół i podziel się swoją historią, wysyłając do nas na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl. Na Ciebie czekamy!

A jeśli masz nowinki, zdjęcia lub filmiki do podzielenia się z nami, przekieruj je przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (68)
Zobacz także