Gwiazdy30. urodziny Margaret. Zobacz, jak bardzo zmieniła się muzycznie

30. urodziny Margaret. Zobacz, jak bardzo zmieniła się muzycznie

30 urodziny Margaret. Zobacz jak bardzo się zmieniła
30 urodziny Margaret. Zobacz jak bardzo się zmieniła
Źródło zdjęć: © AKPA
30.06.2021 10:21

Margaret, czyli tak naprawdę Małgorzata Jamroży, 30 czerwca obchodzi 30. urodziny. Od kilku lat znana jest na polskiej scenie, a jej muzyczne zainteresowania ciągle się zmieniają.

Muzyka towarzyszy Margaret od najmłodszych lat. W dzieciństwie uczyła się gry na saksofonie oraz brała lekcje śpiewu. Ostatecznie wybrała śpiew, gdyż jak twierdzi, jest bliższy jej sercu.

Kim jest Margaret?

Już w liceum miała swój zespół, dla którego komponowała pierwsze piosenki. Później trafiła do Warszawy, gdzie m.in. nagrywała ścieżki dźwiękowe do filmów i reklam.

Dwukrotnie była uczestniczką "Szansy na sukces". W 2006 roku zdobyła wyróżnienie za interpretację piosenki "Będę czekać" Steni Kozłowskiej, a w 2009 roku została laureatką odcinka, w którym zaśpiewała "Znam cię na pamięć" Moniki Brodki.

Pierwszym oficjalnym utworem wokalistki była piosenka "Thank You Very Much". Debiutancki album "Add the Blondie" Margaret wydała w 2014 roku. Od tego czasu stworzyła łącznie pięć płyt studyjnych. Podczas nagrywania ostatniego albumu Margaret postanowiła odejść od wcześniejszego wizerunku gwiazdy pop i poszła muzycznie w kierunku hip-hopu.

- Mój nowy album jest na wpół słodko-gorzki. W ramach dojrzewania zaczęłam być dużo bardziej świadoma rzeczy, które wokół mnie się dzieją. Już na płycie "Gaja Hornby" były momenty, kiedy we mnie buzowało, ale teraz naprawdę tego nie uciszam i nie przypudrowuję, ale z siebie wypluwam, bo mam ku temu powody" - tak mówiła o "Maggie Vision", albumie, który miał premierę w 2021 roku.

- Pod względem muzycznym nie chciałam robić czystego hip hopu, absolutnie. Na 'Maggie Vision' nadal są chwytliwe melodie, nadal czerpię z popu, ale w połączeniu z hiphopowymi inspiracjami i moimi kwaśnym tekstami, nabierają u mnie zupełnie nowego wymiaru. Jeśli na 'Gai' dużo tematów musiałam jeszcze korygować i uważać, żeby czegoś nie powiedzieć, bo może Margaret nie wypada, tak teraz czuję, że... już poszło. I dlatego traktuję 'Maggie Vision' jako najbardziej mój album dotychczas. To jest właściwie mój prawdziwy debiut – powiedziała artystka.

W 2019 roku można było zobaczyć Margaret w roli trenerki w programie "The Voice of Poland".

Życie osobiste Margaret

Prywatnie jest związana z Piotrem Kozieradzkim, znanym pod pseudonimem KaCeZet. W 2020 roku pojawiły się informacje, że wzięli symboliczny ślub podczas pobytu w Peru.

- Zaczynamy rok na grubo. Podczas kolejnej edycji Reconecction odbyły się warsztaty wokalne z Kacezetem i Margaret. Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii miał także miejsce ślub z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą. Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem - można było przeczytać na stronie organizacji Psychonauta Foundation, której celem jest "ułatwienie dostępu do świętych roślin”.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także